Тема: « My town »
Мета: повторити раніше засвоєний ЛМ; ознайомитися з новими ЛО; сформувати навички вживання ЛО; вивчити новий ГМ ( is there… ?); сформувати навички вживання нового ГМ в мовленні; розвивати зв`язне мовлення, увагу, уяву, пам`ять, старанність, любов до міста. .
Обладнання: зображення-ілюстрації нових слів, конструкція “Is there… ?”, відповіді “Yes/No”, аудіо забезпечення, підручник: Англійська мова. English. Smart Junior. Підручник для 2 кл. загальноосв. навч. закладів (з аудіосупроводом) / Г.К. Мітчелл. – К.: Видавництво «Лінгвіст», 2019. – 112 с.
План уроку:
І. Вступна частина.
1.1 Організація класу.
1.2 Мовленнєва розминка.
ІІ. Основна частина.
2.1 Повторення вивченого раніше:
2.1.1 Гра « Що ти бачиш?»
2.2 Ознайомлення з новими ЛО:
2.2.1 р. 68
2.2.2 аудіювання
2.2.2 Гра «Call the word».
2.2.3 Гра « What`s missing?»
2.3 Тренування ЛО в мовленні:
2.3.1 Гра « Що ти бачиш?»
2.4 Фізкультхвилинка.
2.5 Ознайомлення з новим ГМ:
2.5.1 Слухання та читання діалогу ( р.68, ех. 1)
2.6 Тренування ГМ у мовленні:
2.6.1 аудіювання ( ех.2, р. 69)
2.6.2 Гра « Is therе… ?»
ІІІ. Заключна частина.
3.1. Підведення підсумків:
3.1.1. Гра «Знайди пару»
Хід уроку:
І. Вступна частина.
1.1 Організація класу.
Good afternoon, children. My name is Tetyana Evgenivna. I’m your teacher for today. Is everybody ready for the lesson? Show me your books, show me your pens. Well, we can start.
1.2 Мовленнєва розминка.
Students will answer for the questions:
ІІ. Основна частина.
2.1 Повторення вивченого раніше:
2.1.1 Гра « Що ти бачиш?»
2.2 Ознайомлення з новими ЛО:
2.2.1 р. 68
2.2.2 Гра «Call the word».
2.2.3 Гра « What`s missing?»
2.3 Тренування ЛО в мовленні:
2.3.1 Гра « Що ти бачиш?»
2.4 Фізкультхвилинка.
2.5 Ознайомлення з новим ГМ:
2.5.1 Слухання та читання діалогу ( р.68, ех. 1)
2.6 Тренування ГМ у мовленні:
2.6.1 аудіювання ( ех.2, р. 69)
2.6.2 Гра « Is therе… ?»
ІІІ. Заключна частина.
3.1. Підведення підсумків:
3.1.1. Гра «Знайди пару»
- Look at the board. Make pair.
- Thanks for your attentions.