Урок англійської мови" Transport"

Про матеріал
узгодження взаємодії вчителя англійської мови та керівника гуртка в забезпеченні якості освіти. Практична: розвивання усного мовлення учнів, удосконалення навичок читання, закріплення граматичного матеріалу; освітня: закріплення понять «have got, has got», «degrees of comparison»; розвиваюча: розвивання пам’яті, уваги, мислення учнів; виховна: виховання спостережливості, зацікавленості до вивчення мови.
Перегляд файлу

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ

З ПРЕДМЕТУ «АНГЛІЙСЬКА МОВА»

 (для учнів 4А класу)

 

                                                                       Тетяни Розумнюк,

                                                                               вчителя англійської мови

 

Тема:

Means of Transport

Мета:

узгодження взаємодії вчителя англійської мови та керівника гуртка в забезпеченні якості освіти.

Практична: розвивання усного мовлення учнів, удосконалення навичок читання, закріплення граматичного матеріалу;

освітня: закріплення  понять «have got, has got», «degrees of comparison»;

розвиваюча: розвивання пам’яті, уваги, мислення учнів;

виховна: виховання спостережливості, зацікавленості до вивчення мови.

Матеріально-технічне забезпечення:

 

ноутбук, мультимедійна дошка, проектор.

Дидактичне забезпечення:

 

предметні малюнки, картки для фонетичної зарядки, сигнальні картки, лото з англійської мови, демонстраційний граматичний матеріал.

Використані джерела:

 

1) FlyHigh 4 Ukraine -  Pearson, 2011.

 

 

І. Вступ

(Привітання до дітей, перевірка присутніх та відсутніх.

Перевірка готовності учнів до уроку)

Перебіг уроку

IІ. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 

Вчитель:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель:

     Привітання

T: Hello, everyone! I’m glad to see you!

P: Hello! We are glad to see you too!

T: How are you today?

( Учні відповідають, який  у них  настрій ).

P1: I am fine, thank you.

P2: I am so-so.

Calendar

T: What day is it today?

P: Today is Friday.(Учень виходить до дошки та  за допомогою магніту, прикріплює  правильну відповідь.)

T: And the month?

P: It`s March.

T: What season is it now?

P: It`s spring.

     Фонетична розминка

T: Repeat after me: [g]. I’ll say a word. You have to listen. If you’ll  hear this sound [g], clap your hands. Let’s try!

     Лексична розминка

Віршик: I see a tram

               I see a car

               I see a train

               I see a plane

 

 

IІI. Основна частина уроку

Оголошення теми і мети уроку

Вчитель:

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель:

Сьогодні наша тема уроку “Transport”

-Answer the questions:

What transport do you know?

I like travelling  by …

(a tram, a car, a bus, an ambulance  and so on…)

Сьогодні ми познайомимося з різними назвами транспорту, закріпимо попередньо вивчений граматичний матеріал.

 Ознайомлення з новими  ЛО.

Look at the picture and repeat after me.

A tram – трамвай

A lorry – вантажівка

A car  - машина

A bus - автобус

An ambulance – швидка допомога

A plane - літак

A train - потяг

An underground - метро

A bike – велосипед

A motorbike - мотоцикл

A scooter – скутер

A fire engine  - пожежна машина

 Граматичний матеріал

(have got/has got, degrees of comparison)

(закріплення граматичного матеріалу біля дошки)

 Гра “Puzzle”

(на дошці прикріплені  пазли, учні виходять до дошки по черзі, з’єднують слово з малюнком)

       

          Reading

Pre-listening

Учні слухають текст “The red van is faster”

(читають, перекладають, виконують завдання)

 Гра “Buses”

(вчитель прикріплює автобуси з граматичним матеріалом (have got, has got), діти виходять до дошки, прикріплюють відповідне речення)

 Listening

(учні слухають текст, виконують завдання)

         Writing

(учні виходять до дошки, закріплюють граматичний матеріал Degrees of comparison e.g. tall- taller –the tallest)

 Гра “Domino”

(учні розподіляються на 2 команди, виконують завдання наввипередки)

 

III. Заключна частина

 

Підсумок уроку

Вчитель:

Закріплення  теми «Means of transport» відбудеться на гуртку «Lego-конструювання» з Оксаною Маркіною, на якому ви повторите та закріпите набуті знання, а також, з наборів Lego Wedo 2.0 зконструюєте один  з видів транспорту, який  ми вивчали на сьогоднішньому уроці.

 

 

   

 

 

 

 

 

docx
Додано
6 січня
Переглядів
16
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку