Урок англійської мови в 1 класі за підручником Доценко І.В., Євчук О.В., Губарєва С.С. Урок насичений інтерактивними та ігровими вправами.
1 клас
Дата проведення: ________
Тема: We can see a wolf. Буква Ss.
Мета:
удосконалювати лексичні навики в усній і письмовій мові по темі; повторити та активізувати лексичний матеріал теми та закріпити його вживання в усному мовлені; повторити цифри 1-10; повторити букви і звуки; збагачувати словниковий запас учнів.
-розвивати мовленнєву здогадку, пам'ять, мислення, самостійність; розвивати навички аудіювання, читання та письма; розвивати усні комунікативні вміння з опорою на наочність.
-виховувати почуття любові, поваги; зацікавленість у розширенні своїх знань та інтерес до країни, мова якої вивчається
Обладнання: картки з літерами англійського алфавіту, фонетична таблиця (буква S), тематичні малюнки, роздатковий матеріал, м’яч, телевізор, долоньки, картки тварин.
Хід уроку
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1.Привітання
Привітання.
Teacher: Hello, pupils!
Pupils: Hello, teacher!
Teacher: Nice to meet you!
(Учитель жестами спонукає учнів повторити фразу)
Давайте заспіваємо пісеньку-привітання. Let's sing a song «Hello»
Ok. Sit down, please.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) мовна розминка
- First of all lets remember some letters.
Я показую букву, а діти називають її.
b) Lets sing our song about letters.
Учні співають пісеньку.
A-apple D-dog G-gorilla J- juice M-monkey P-pig S-sun V- van B-ball E-elephant H-hat K- kangaroo N- no Q-question T-train W-watch C-cat F-fish I- igloo L-lion O- octopus R-ring U- umbrella X-box Y-yellow Z-zoo.
Діти називають букви і звуки, які пропонує вчитель. А потім учні добирають пару(слово) у якому є подана буква.
с) Давайте пограємо в гру «What is missing?» «Що зникло?»
(картки з буквами)
Look at the picture and say «What is missing?»
d) гра «Show me» з долоньками.
- I’ll name and pupils must show me on the blackboard this.
Перевіряємо букви які вже ми вивчили.
На дошці букви, а учні мають показувати долоньками ту, яку я називаю.
e) Гра з присіданням.
Я називаю букву, а дитина із цією буквою присідає.
f) Організація класу до уроку.
You must to check what do you have on your desks.
A book
A copybook
A pencil case with your pen and pencils
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Повідомлення теми та мети уроку.
a)- Давайте переглянемо картинки і подумаємо яку тему ми вивчаємо сьогодні на уроці.
Сьогодні на уроці ми вивчимо нові слова – назви деяких тваринок.
2. Вивчення нових ЛО.
a) First of all lets remember numbers and sing a song.
b) Repeat after me.
Вчитель називає слово і плескає в долоні. Діти повторюють.
c) Робота у зошиті. Listen and match.
3. Letter Ww. Вивчення нової букви.
a) Сьогодні на уроці ми вивчаємо нову букву.
Ss – буква ес і позначає вона звук с.
b) Look at the poster.
- На що схожа буква.
- У яких словах є.
с) Написання букви (відео)
Вчитель вмикає відео запис і діти повторюють за ним і намагаються прописати букву у повітрі.
d) Робота у зошиті. Знайди букву і обведи у кружечок.
е) Написання букви
Write in the air.
f) Фізкультхвилинка.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Підсумок уроку.
- What did we do at our lesson?
Name in English numbers from 1-10.
Name English letters A.B.C.D.E.F.G.H.I.J.K.L.M.N.O.P.Q.R.S.
2. Гра «М'яч»
Я задаю питання, а учні відповідають. How old are you?
- The lesson is over. Good – bye!
What’s theme of our lesson? Яку букву вивчили? Які слова?
3. Let's sing a song «Bye. Bye. Good Bye»