Урок "Animals. Let’s go to the zoo"

Про матеріал
Урок присвячений темі "Тварини". В матеріалі підібрана низка вправ та завдань з метою навчити використанню граматичних структур у коротких висловлюваннях, вивчити назви тварин, сформувати навички усного мовлення, аудіювання, розвивати вміння використовувати вивчений матеріал у рольових іграх та діалогах.
Перегляд файлу

Вчитель: Ковальчук Оксана Григорівна

Animals. Let’s go to the zoo

Англійська мова, 1 клас

Мета уроку:

Практична:

  • навчити використанню граматичних структур у коротких висловлюваннях;
  • формувати навички усного мовлення, аудіювання;
  • розвивати вміння використовувати вивчений матеріал у рольових іграх та діалогах.

Освітня:

  • поглибити знання учнів про тваринний світ.

Розвивальна:

  • розвивати фонематичний та інтонаційний слух;
  • розвивати вміння працювати самостійно та в парах;
  • розвивати мовну здогадку та творчу уяву.

Виховна:

  • виховувати почуття поваги до природи та оточуючого світу;
  • підтримувати стійкий інтерес до вивчення англійської мови;

Обладнання: телевізор, презентаційний матеріал з теми, комп’ютер, малюнки, плакати, кліп для фізкульт хвилинки, відео.


Хід уроку:

І. Організаційна частина.

Good morning, boys and girls! Sit down. I’m glad to see you. How are you?

Today we are going to speak about animals, that live at the zoo.

Would you like to go to the zoo?

I like to go the zoo.

To the zoo, to the zoo.

Zebra lives at the zoo.

At the zoo, at the zoo.

Come with me to the zoo.

To the zoo, to the zoo.

II. Основна частина.

Діти називають тварин, які показує вчитель. Потім за допомогою оплесків визначають тих, які живуть у зоопарку. (вчитель вивішує зображення тварин на дошці).

Давайте порахуємо скільки тварин ми маємо?

What colour is the bear?

What is the picture №7?

What can run?

Гра “Colour the animal”

Вчитель роздає зображення тварин і називає номер малюнку та колір, яким учням треба розмалювати тварину, не називаючи її.

C:\Users\Vizor\Desktop\zoo.png

 

 А тепер прийшов час розмістити наших маленьких друзів у зоопарку. Для цього ви повинні назвати тварину, сказати колір та що вона вміє робити.

  1. This is a fox.

It is orange.

It can run.

  1. This is a bear.

It is brown.

It can swim.

Учень прикріплює малюнок своєї тваринки на дошці, попередньо описавши її.

Фізкультхвилинка.

One, one, one,

Little dogs run.

Two, two, two,

 Cats see you.

Three, three, three,

Birds in the tree.

Four, four, four,

Rats on the floor.

Five, five, five.

Stars in the sky.

T: Well done! Thank you.

Гра “Guess the animal”.

Вчитель називає тварин, а учні відгадують їх.

  1. I am big.

I am grey.

I have a long nose.

I can run and go.

(an elephant)

  1. I am big.

I am brown.

I can climb, run and swim.

Who am I?

(a bear)

  1. I am big.

I am white and brown.

I can run.

(a zebra)

  1. I am big.

I am green.

I can run and swim.

(a crocodile)

  1. I am big.

I am orange and black.

I have got a long neck.

Who am I?

(a giraffe)

  1. I am big.

I am brown.

I am funny.

I can run, jump and go.

(a monkey)

Гра “What is it?”

Учень підходить до скриньки і бере іграшкову тваринку, не втягуючи її. Учні задають запитання щоб вгадати назву тваринки.

Is it big?

Is it brown?

Can it run?

Is it a bear? (yes)

Is it big?

What colour is it?

Can it play?

III. Заключна частина.

Учитель підбиває підсумок за урок. Дякує учням за активну роботу під час уроку та пропонує намалювати вдома тваринку, яка подобається членам родини, при цьому описавши її.

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
17 травня 2022
Переглядів
787
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку