Урок для 2 класу на тему "Мій одяг"

Про матеріал
Урок англійської мови на тему "Мій одяг" . За підручником: Несвіт А.М. Англійська мова: підруч. для 2 кл.загальноосвіт. навч.закл. – К.: Генеза, 2012.
Перегляд файлу

Урок: Англійська мова      

Тема:Мій одяг

Мета:Практичні: практикувативсівидимовленнєвоїдіяльності, ознайомити з

новимилексичнимиодиницями, вивчитиновийвірш, учити вести бесіду, слухатиспіврозмовника;

Освітні: Формувати вміння вчитися працювати з робочим зошитом. Розширити словниковий запас учнів.

Розвиваючи:розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливість, удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, усні комунікативні уміння з опорою на наочність;

Виховні: Виховуватизагальну культуру спілкуванняучнів, зацікавити у розширеннісвоїхзнань.

Обладнання:  план-конспект, презентація, підручник, малюнки.

Література:Несвіт А.М. Англійська мова: підруч. для 2 кл.загальноосвіт. навч.закл. – К.: Генеза, 2012.

Хід уроку

  1. Початок уроку

Етап 1. Організаційний момент

Мета : Організація учнів до сприйняття нового матеріалу.

Прийом: Вступне слово вчителя.

  • Stand up, pupils!
  • Good morning.
  • Sit down, please!

Етап 2. Фонетична зарядка.

Мета : Налаштувати артикуляційний апарат учнів.

Прийом: Хорове повторення за вчителем.

  • Pupils, listen to me, and repeat after me all together:

-  /ʌ/ - luggage, button, glove

-  /i:/ - Pete, Steve, Eve

- /æ/ - land, carriage, bag

 

  1. Основна частина

Етап 1. Ознайомлення з новими лексичними одиницями.

Мета : Навчити учнів розпізнавати нові ЛО на слух

Прийом: Активне слухання та індивідуальне повторювання.

  • Open your textbooks at p.52, ex.1
  • What can you see?

- Look at the screen, and repeat after me. (a blouse, a dress, a shirt, a skirt, a jacket, a tie, trousers, jeans, socks, shoes)

  • Repeat, pleas.

Етап 2. Вивчення нових ЛО

Мета : Навчити учнів вимовляти та читати нові ЛО.

Прийом 1: Хорове повторення нових ЛО.

  • Pupils, findex.2, p.52.
  • Ask questions about the colors of the clothes, using the picture.

Прийом 2: Читання нових ЛО про себе і вголос.

  • Read and translate the words ex.4, p.53

Етап 3. Фізкультхвилинка

Мета : Повторення за вчителем слів та рухів.

Прийом: Повторення за вчителем.

  • Now, let’s have a rest. Stand up! Repeat after me all together:

One, one, one (показативказівнийпалец)

I can run !(біг на місці)

Two, two,two (показати 2 пальці)

I can jump too! (стрибки на місці)

Three, three, three (показати 3 пальці)

Look at me ! (дитиназвамираєвсмішнійпозі)

Етап 4. Засвоєння нових ЛО

Мета : Сформувати вміння учнів вживати нові вивчені слова на понад фразовому рівні.

Прийом: Виконання вправи.

  • Find, ex.5, p53, please.
  • Write the opposites on the board.

Етап 5. Систематизація вивченого матеріалу.

Мета : Перевірити вивчений матеріал

Прийом 1:Вивчення вірша

  • Find, ex.3, p52.
  • Listen, attentive.
  • Read and translate, pleas.
  • Now, repeat after me all together. (first sentence, following sentence)
  1. Заключна частина

Етап 1. Підсумки роботи учнів на уроці.

Мета : Підвести підсумки проведеної роботи.

Прийом 1: Завершення уроку.

  • Pupils, your were active today. Stand up. Stand still, pleas. Our lesson is over. Good bye!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
25 січня 2020
Переглядів
710
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку