Конспект уроку англійської мови 1клас "Друзі. У гостях у цифр"

Про матеріал

Підручник “Quick Minds “Пухта Г., Гернгрос Г., Льюіс – Джонс П. для закладів загальної середньої освіти «Англійська мова» 1 клас

Перегляд файлу

1-А клас  07.10

 

Тема: Друзі

Підтема: В гостях у цифр

 

Тип уроку: комбінований.

 

Мета: застосовувати  вміння учнів рахувати в межах 10; закріпити вивчення основних кольорів; вчити учнів рахувати англійською мовою

 

Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися  учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу.

 

Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови,  уважність, організованість та активність.

 

Обладнання: підручник “Quick Minds “Пухта Г., Гернгрос Г., Льюіс – Джонс П. для закладів загальної середньої освіти «Англійська мова» 1 клас, мультимедійний проектор, малюнки цифр,  магнітна дошка, м`яч.

 

Хід уроку

І. Організаційний момент

Привітання.

(Діти і вчитель тримаються за руки. Інтерактивний метод «Долонька до долоньки»).

Teacher and pupils: Good morning! Good morning!

Nice to meet you! Nice to meet you, too.

How are you? – I`m fine (OK, not bad), thank you.

Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.

Warm-up:

Slide 2. Greeting.

Slide 3. Greeting. Sing a song!

 

II. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

Фонетична зарядка.

   

Slide 4. The icons of the lesson.

Slide 5. Phonic drill. Sound [æ]. Listen and repeat.

 

 

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

 Мотивація діяльності.

           Teacher: Сьогодні в нас незвичайний урок. Я пропоную вам відправитись у подорож. Скажіть, ви любите подорожувати? А який вид транспорту вам найбільше подобається? Я пропоную полетіти на повітряних кульках до країни Rainbow – Веселки. Там дуже кольорово і красиво. Протягом уроку ми вивчимо назви кольорів веселки, будемо співати, виконувати різні завдання. Let’s go!

(На столі корзина для повітряної кульки і лише 1 кулька замість семи)

  Teacher: Oh, what is the matter? We have only one balloon. Not enough to fly.

 

Актуалізація опорних знань учнів.

  Teacher: Count, please, how many balloons should we have to fly?

   Pupil: One, two, three, four, five, six, seven.

  Teacher: And how many have we?

   Pupil: Оnly one.

  Teacher: How many balloons do we need?

  Pupil: Six balloons.

 

Teacher: Отже, щоб злетіти ми повинні мати ще шість кульок. Вони кольорові. Це шість кольорів з веселки. Кульки ми можемо купити у Флеш Slide 6., це моя помічниця сьогодні. Для цього ми повинні знати кольори англійською мовою і мати монетки – coins, які кожен зможе заробити протягом уроку та обміняти на кульки. Отже гарно виконуйте завдання, які я вам буду пропонувати, та ми зможемо відправитися у подорож наприкінці уроку. Are you ready?

 Словникова робота. Введення нових лексичних одиниць.  Slide 7

Teacher: Кожен з вас має аркуш на якому намальовані різні кольори. Давайте прочитаємо ці кольори англійської мовою.

 

 

 

ІV. Основна частина уроку

 

  Slide 8. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.1, p.24)

Present the colours red, blue, yellow, green, orange, purple and brown by holding up flashcards one by one. Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація кольорів -  червоний, синій, жовтий, зелений, оранжевий, фіолетовий та коричневий, тримаючи картки по черзі. Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.

 

• Play the recording. Pupils listen to the song. Учні слухають пісню.

• Play the recording again, in sections. Pupils repeat.

• Прослухати запис ще раз.

Учні повторюють

(Діти співають за бажанням, отримують по одній монеті).

 

Slide 9. Work with Pupils’ Book. Play the game. (ex.2, p.24)

Гра (у формі діалогу)

Demonstrate the game to the class with another pupil.

The pupil says a number and you say the matching colour

on the Pupil’s Book page. Учень називає цифру, а інший учень- відповідний колір на сторінці книги.

• Учні грають у гру в парах.

 

• Pupils play the game in pairs.

Teacher: What colours can you name? And what is your favourite colour?

Slide 10 (Діти називають кольори, отримують по одній монеті).

 

 Фізкультхвилинка.  Go banana- song (відео супровід)

    Пригадати фрукти та кольори  з зарядки!

 


V. Закріплення  набутих знань і вмінь

 

Slide 11  Work in Activity Book. Listen and colour. (ex.1, p.22)

 

• Pupils listen to the song again.

• They colour the numbers in the colours they hear in the

song.

• Учні ще раз слухають пісню.

• Вони зафарбовують цифри кольорами, які чують у пісні.

 

Парна робота

 Учні питають один у одного про їх улюблений колір

 

 

VІ. Підсумок.

Teacher: And now we have enough balloons to fly. Let’s remember how many balloons we have. What colours are they?

Рефлексія.

Прийом рефлексії «Наплічник» 

Принцип: Учні передають один одному умовний «наплічник». Той, хто тримає його в руках, має озвучити свої досягнення .Якщо не вдається одразу зібратися з думками, учень може сказати фразу «Пропускаю хід» та передати слово наступному школяреві.

- Сьогодні я дізнався…

- Я запам'ятав..

  • Мені було цікаво…
  • Я навчився…
  • Мені було важко опрацьовувати...

 

 

 

 

docx
Додано
19 січня 2022
Переглядів
1344
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку