Урок (Family and friends!) тема: Сім'я

Про матеріал
Мета уроку: формування лексичних навичок: повторення лексичних навичок за темою, удосконалення навичок читання; практикування аудіювання та письмі. Розвивати фонетичний слух, правильну вимову, довготривалу зорову та слухову типи пам’яті, мовну здогадку, увагу. Виховувати повагу до традицій Великобританії, до смаків та вподобань однокласників, вміння працювати в парах, культуру спілкування. Обладнання: онлайн підручник Welcome 1, аудіо-додатки, відео-пісні, платформа World Wall. Посилання подаються.
Перегляд файлу

Баранова Д.М.

Тема: Family and friends!

Клас: 2

Мета: формування лексичних навичок: повторення лексичних навичок за темою, удосконалення навичок читання; практикування  аудіювання та письмі. Розвивати фонетичний слух, правильну вимову, довготривалу зорову та слухову типи пам’яті, мовну здогадку, увагу. Виховувати повагу до традицій Великобританії, до смаків та вподобань однокласників, вміння працювати в парах, культуру спілкування.

Формування компетентностей:

  •              Ключових, зокрема: вміння та бажання вчитися (зацікавленість, самоорганізація, взаємодія);
  •              Іншомовних;
  •              ІКТ (сприймання на слух анг. текстів, перегляд презентації, відео-пісень);
  •              Інформаційно-комунікативних (знаходити завдання в  робочому зошиті та підручнику);
  •              Загальнокультурних (анг. вимова, тренування уваги та пам’яті (гра), сприяти розширенню їх світогляду засобами анг. мови);
  •              Здоров’язбережувальних (фізкульт. хв.).

Очікуваний результат: на кінець уроку учні вмітимуть співпрацювати під час парної роботи, створювати речення, вільно використовувати лексико –граматичний інвентар у мовних ситуаціях.

Тип уроку : вивчення нового матеріалу.

Обладнання: онлайн підручник Welcome 1, аудіо-додатки, відео-пісні, платформа World Wall.

Перебіг уроку

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.

T: Good morning, children! Sit down, please.

Ps: Good morning!

T: How are you?

Ps: I am fine/ So-so/ bad.

T: OK, children you are in a good mood today. I think, we can start our lesson.

2. Фонетична зарядка:

(Матеріал виведений на екрані)

Name the sounds and repeat:

[s]    [d]     [z]    [h]     [t]    [ɔ:];

Match the words with transcription:

Friend [kæt]

School [frend]

Teacher [kaɪt]

Cat [sku:l]

Kite [ˈti:tʃə]

II Основна частина уроку

T: Let`s open your books on page 10. Look on exercise 1.

 Let`s listen and repeat words.

 (https://www.youtube.com/watch?v=DCtGwbr2_yg

Time 0.00- 1.38)

T:  Let`s call people on the picture.

https://wordwall.net/resource/19649975/welcome-1/w1-u2-l1

T: How do we write words? Let`s try.

https://wordwall.net/resource/29702799/welcome-1-u2-l1

Учні називають літери в правильному порядку та записують слова у зошити.

2. T: Well done! Look exercise 2.

Let`s read sentences and translate them.

Your task is to listen and write yes or no. https://www.youtube.com/watch?v=DCtGwbr2_yg Time 1.38- 2.44)

3. Super! Now look exercise 3. Let`s listen one more time.

Учні слухають ще раз аудіо запис та слідкують за текстом.

T: Ok, let`s read by roles.

Учні читають текст по ролях.

4. Мовлення (Створення речень).

T: Children look at exercise 4. Read an example. Let`s make sentences.

5. Фізкультхвилинка

https://www.youtube.com/watch?v=l4WNrvVjiTw

6. Граматичні знання.

T: let`s` look on your blackboard in your books.

Read words and translate words.

My – мій

Your – ваш твій

His- його

Her- її

Its- його/її

Our - наш

Their – їх

Read sentences and write : my/ his/her/our/their

Під час виконання учні пояснюють чому вжили певне слово.

III Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання .

Вправа 3 Читати та перекладати

Вивчити слова вправи 1 та 5

  1. Підведення підсумків уроку .

T: Thank you for your today`s work. You were very active, creative and excellent. Have a nice day.

docx
Додано
23 серпня 2022
Переглядів
1770
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку