Урок "Food and Traditions"

Про матеріал
Розробка уроку з англійської мови для 5 класу за підручником О. Карпюк, презентація в окремому файлі
Перегляд файлу

Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни

 

full-english-breakfast035.jpg 

 

 

 

 

 

 

borsch.jpg 

 

 

 

 

 

 

Розробка уроку

до теми «Food and Traditions»

 (за підручником Карп′юк О. Д. Англійська мова 5 клас )

 

Учитель англійської мови

Христич  Ірина Петрівни


Тема: Food and Traditions

Освітня мета: розширити знання учнів про уподобання англійців та українців у їжі;

Навчальна мета: активізувати та систематизувати вивчений лексичний матеріал, ознайомити учнів з особливостями вживання займенників some, any, no з назвами продуктів харчування;

Розвиваюча: розвивати навички аудіювання, усного мовлення, письма;

Виховувати: повагу до українських та британських традицій, прищеплювати усвідомлення необхідності  їсти здорову їжу.

Обладнання: мультимедійне забезпечення, Сервіс LearningApps, додатокWeb 2.0, картки, аудіозапис  тексту, роздатковий матеріал.
Хід уроку

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання. Мовленнєва розминка. (Слайд 3)

T: Good morning children! I’m glad to see you! Today at the lesson we have a lot of work to do, but first look at the blackboard and let’s read the proverb.

An apple a day keeps the doctor away

  • Do you agree with this proverb?
  • How do you understand it?

2. Повідомлення теми та мети уроку. (Слайд 1)

T: The topic of our lesson is “Food and traditions”, we’ll revise the words to the topic, we’ll find out what people usually eat in Great Britain and what traditions in food we have in Ukraine, and also we’ll revise some grammar pattern.

II.Основна частина уроку

1. Активізація лексичних одиниць у мовленні учнів. (Слайд 4)


  • breakfast-coffee-cup.jpgbreakfast-11.jpgcarrot
  • cabbage
  • tomato
  • spinach
  • pear
  • peas
  • strawberry
  • vegetable-03.jpgwatermelon
  • cherry
  • sugar
  • jam
  • milk
  • tea
  • honey
  • butter
  • bacon and eggs
  • cornflakes
  • cheese
  • crisps
  • peanuts
  • healthy/unhealthy
  • to skip meal

2. Робота з л. о. - тренування у вживанні. (Слайд 5)

Lemon3.jpgRiddles

  • What fruit is always s our?
  • _image1_2_NNDIjA1438463783480.jpgWhat is red or green, round and sometimes sweet and sometimes sour?
  • I am green or red. I am spicy and hot. I am in the vegetable group.
  • watermelon-ogr-2.jpgBanana21.jpgI am yellow and long. I am a fruit. Monkeys eat me.
  • I am green and when you cut me open I am red. You eat me in the summer time. I am a fruit.
  • o-MILK-facebook.jpgI am orange. My top is green.
  • carrot.jpgI am white. You can drink me.
  • I am some people's favorite food.
  • harboiled-new-group.pngI am bad for you. I am very sweet. 

 

 

 

3. Розвиток навичок підготовленого монологічного мовлення. (Слайд 6)

T: And now let’s find out what people usually eat for breakfast, dinner and for supper. At home some pupils have prepared reports about English meals,  so let’s listen.

Учні розповідають про уподобання англійців у їжі.

full-english-breakfast035.jpg

 

 

 

 

 

1373349634293.jpg

 

 

Christmas-Dinner-Meal.jpg

 

 

 

 

 

maxresdefault.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Розвиток навичок аудіювання.

1) Передтекстова робота. (Слайд 7)

Опрацювання лексичних одиниць до тексту.

http://LearningApps.org/display?v=pgoamjoo316

http://LearningApps.org/watch?v=pgoamjoo316

2) Перше прослуховування тексту для аудіювання (аудіо додаток до підручника)

(Слайд 8)

T: Listen to find out what Pam and Mia have got for their meals.

3) Друге прослуховування тексту.

 T: Listen to the text again and then answer the questions. Ex.3, p.107

5. Фізкультхвилинка. (Слайд 9)

Учні виконують пісню «Head, shoulders, knees and toes»

https://www.youtube.com/watch?v=WLNlfmv1q8U&t=59s

6.Розвиток навичок монологічного мовлення. (Слайд 9)

T: What do you think our favorite food in Ukraine is?

Учні розповідають про улюблені страви українців.

7. Розвиток навичок граматики. (Слайд 11,12 )

1)Особливості вживання займенників some, any, no

Учні працюють з програмою LearningApps.org та по черзі заповнюють пропуски на мультимедійній дошці.

2) Fill in the gaps with suitable words  (Слайд 13) , (додаток 2)

http://LearningApps.org/watch?v=pziiodbaj16

1. There are ................ apples on the plate.

2. There are  ................cups of tea on the table but there are .................sweets.

3. You need ...............butter  and  ..............eggs.

4. Are there  ..............tomatoes?

5. He gave me ............tea but he didn’t put ..........sugar in it.

6. Is there  ............ water?

7. There is not …. cheese in the fridge.

3) Complete the sentences using some, any, no (додаток 3)

Учні працюють в парах та записують результат у зошити.

1. I would like …

2. They don't have …

3. She bought …

4. There is …

5. Could you give me …

6. Are there ...

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання

 T: Your home task for the next lesson will be to make a poster about your meals. (Слайд 14)

2. Підбиття підсумків уроку. Оцінки.

T:  What have we done at the lesson? What have we liked most of all?  You were very active at the lesson, and worked hard, your marks are… (Слайд 15 )


Додатки

Додаток 1

Презентація до уроку

 

 

Додаток 2

Fill in the gaps with suitable words

http://LearningApps.org/watch?v=pziiodbaj16

Додаток 3

Complete the sentences using some, any, no

1. I would like …

2. They don't have …

3. She bought …

4. There is …

5. Could you give me …

6. Are there ...

 

 

doc
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
21 березня 2022
Переглядів
725
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку