Урок "Інтегрований урок з англійської мови та музичного мистецтва «Планета друзів» 2 клас. з використанням IT– технологій, арт. педагогічних технологій

Про матеріал
Інтегрований урок з англійської мови та музичного мистецтва «Планета друзів» 2 клас.з використанням IT– технологій, арт. педагогічних технологій підвищує в учнів пізнавальний інтерес до вивчення іноземної мови, до народної творчості, народної музики,надає розвиток здогадки, комунікабельності, здатності здійснювати репродуктивні і продуктивні мовленнєві дії, робота в групах, завданням уроку є розвиток слуху, вокальних навичок і відчуття ритму у учнів,формує позитивне відношення до англійської мови та музичного мистецтва через пошук виразних жестів, рухів, міміки, відповідних інтонаційній природі художнього образу,виховує пошану до народних звичаїв, любов до народної музики,урок направлений на виховання музичної культури і естетичного смаку учнів.
Перегляд файлу

Мелітопольська гімназія №1

Мелітопольської міської ради Запорізької області

 

 

 

 

 

 

 

Інтегрований урок з англійської мови та музичного мистецтва

«Планета друзів» 2 клас.

з використанням IT– технологій, арт. педагогічних технологій.

                

 

                      

 

                                                     

                                                       Урок розробили: Булига Ю.О.,

                                                                                       вчитель англійської мови,

                                                                                       спеціаліст вищої категорії

                                                                                       Охотницька Н.П., вчитель

                                                                                       музичного мистецтва,

                                                                                       спеціаліст вищої категорії,

                                                                                       вчитель-методист

 

 

 

 

 

 

 

2021

Тип уроку: урок - подорож.

Спосіб використання ІКТ на уроці: комунікаційна система Skype, ПК, демонстрація відеороликів.

Мета уроку:

  • закріплення вивченої лексики з тем: Я, моя сім’я і друзі. Відпочинок і дозвілля. Людина. Природа .
  • розвиток соціокультурної компетенції(вживання та вибір привітань;  вживання та вибір форм звертання;  вживання та вибір вигуків. Правила ввічливості)
  • формування у учнів пізнавального інтересу до вивчення іноземної мови, до народної творчості, народної музики,
  • закріплення знань з тем виражальні та зображальні можливості музики;  спільні та відмінні риси між мовою і музикою;
  • удосконалення вокальних навичок співу в народнійта естраднійманері,
  • розвиток навичок імпровізації та інсценізації
  • розвиток пізнавального інтересу учнів про країну, мову якої вивчають.

Завдання уроку:

  • підвищити в учнів пізнавальний інтерес до вивчення іноземної мови, до народної творчості, народної музики
  • розвиток здогадки, комунікабельності, здатність здійснювати репродуктивні і продуктивні мовленнєві дії, робота в групах
  • розвиток слуху, вокальних навичок і відчуття ритму у учнів.
  • формування позитивного відношення до англійської мови та музичного мистецтва через пошук виразних жестів, рухів, міміки, відповідних інтонаційній природі художнього образу.
  • виховання пошани до народних звичаїв, любов до народної музики
  • виховання музичної культури і естетичного смаку учнів.

 

Обладнання: комп’ютер, демонстраційний екран, декорації, фортепіано, костюми героїв.

 

Слайд 1.

                         

 

Хід уроку:

(Звук скайпу. На екрані відбувається зв’язок у Skype дівчини з України та хлопчика з Англії. Українська дівчинка запрошує у гості дітей з Англії.).

Діалог:

 Ukrainе

England

 

  1. Привіт!

           2)Hello!

     3)Як твої справи?

4)I’m fine, thankyou. And how are you?

  1. Мої справи чудово! Ви отримали наше запрошення?

7)Yes, we have. Thank  you for the invitation to Ukraine!

     8)Ми чекаємо на вас з       нетерпінням!

9) We have bought the tickets!  We are going to travel by plane!

Meet us at school number 1! Hooray! We go to Melitopol!

 

(Діти в українських костюмах розмовляють між собою і вирішують як будуть зустрічати гостей.)

Слайд 2.

                                    

Україночка 1:До нас їдуть гості з Англії. Як ми будемо зустрічати дорогих гостей?

Україночка 2 : Давайте згадаємо, що  ми можемо їм показати! Мені здається, що найкраще, що в нас є – це українська пісня!

Українець : А я думаю, що це українські танці!

Україночка 2 : На мою думку це краса нашої країни : природа, лани, степи, мальовничі краєвиди!

 Діти виконують  пісню музика О.Злотника, вірші О.Варарьова «Розкажу про Україну»

1.Ми живемо під небом ясним,

А навкруги шляхи, поля

І села, і міста прекрасні -

Це рідний край, моя земля.

Високі крила журавлині,

Співучі вірші Кобзаря -

Ми живемо на Україні,

Це рідний край, моя земля!

Приспів:

Розкажу про Україну,

Де в Дніпрових хвилях синіх

Лаври, куполи,

Де Хрещатик і Софія,

Де прекрасне місто Київ -

Краще на землі.

Розкажу про Україну,

Де калина-горобина

Квітне край вікна.

Запрошу на Україну,

Тільки тут моя єдина,

Тільки тут моя єдина

Рідна сторона.

 

2.У небі райдуга барвиста,

Краплини сонця золоті,

А діти - це  маленькі іскри

В долонях рідноїземлі.

Ми щирих друзів у гостину,

Завжди чекаєм у добрий час.

Нові часи на Україні,

На Україні все гаразд!

Приспів.

 

(Звучить гул літака, під відео- пісню ‘’London Bridge’’заходять англійці (діти одягнені у жилетки , в руках рюкзаки)

Слайд 3.

                             

Україночка2 :  Доброго дня! Дуже приємно вас бачити! Запрошуємо наших шановних гостей  на терени української природи! З давніх – давен український народ був і є дуже щирим , гостинним!

Всі українці  разом:Welcome                     

(Англійці-мандрівники вітають українців віршами)

1.Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
We are  glad to see you.

 

2.What a happy day today!
Boys and girls are very gay!
They dance and play.
What a happy, happy day!

 

3.We are happy to come to your wonderful country Ukraine. It was a long trip, but at last we are here!             

 

4.It’s time to say "Hello!”
It’s time to say "Hello!”
It’s time to say "Hello!”
And start our lesson fairy tale ‘The gingerbread boy’

Слайд 4.

                         

                                                              

 

 

 

 

 

 

Fairy tale  (казка) «The Gingerbread boy’»

Слайд 5.

                                  

 

Author: Once upon a time there lived an old man.

Grandfather (дідусь): «Hello, I am grandpa. I am clever.»

 Author: And his wife an old woman.

Grandmother (бабуся): «Hello, I am grandma. I am kind.»

Grandfather (дідусь): «Hey, grandma, I’m hungry!».

Grandmother (бабуся): «I am cooking the pie, wait a minute.»

Gingerbread boy: «Hello, grandma and grandpa!»

Grandfather (дідусь): «Hello, Gingerbread boy»

Gingerbread boy: «May I go to the forest?

Grandfather (дідусь): «Yes, you may !»

Grandmother (бабуся): «Be careful!»

Gingerbread boy: «Bye-bye, see you later!»

Author: On the way the gingerbread boy meets a hare. (На галявину  виходить зайчик з кошиком, в якому – дві моркви).

Gingerbread boy :

«I am the Gingerbread boy

A little one,

I like to play, I like to run.

Hare (заєць):

«Good morning, how do you do?

I am a hare, who are you?»

Gingerbread boy:

« I am the gingerbread boy.

What do you have?»

Hare (заєць): « I have two carrots.»

Gingerbread boy:

«Give me a basket with carrots, please!»

Hare (заяц): « Take it, please!»

Gingerbread boy:«Thank you, let’s be the friends!»

Author: Later  the gingerbread boy meets a big bear.

(На галявину виходить ведмідь , у лапах тримає глечик з медом).

Bear (ведмідь):   «I am а bear, I am not sad,

                   I am very funny.

                           Very, very, very much

                                                     I like to eat honey!» (облизує лапку)

Gingerbread boy: «Give me some honey, please!»

Bear : «Take it, please!»

Author: At the end of his way  the Gingerbread boy meets a sly fox. (На галявину виходить лисичка, ходить навколо хлопчика та нюхає кошик)

Fox (лиcиця): « M-m-m, it  smells  so tasty!»

Gingerbread boy «Hello, Fox!»

Fox (лиса): «I am the fox a little one,

                      But today I am not fine

Gingerbread boy «Why?»

Fox (лисиця): «I have a birthday today,

                           Sing me a song!!!»

(Хлопчик співає пісню ’’Happy birthday’’, а в цей час лисичка забирає кошик та тікає з галявини.Хлопчик починає плакати, але в цей час вилітають бджоли)

Author: But only the brave bees can help the gingerbread boy.

Bee 1: «We are bees, we are brave and bright,

              We are ready for the fight,

Bee 2:    We are  not afraid of fox,

              Who likes to eat the hens and cocks!»

Author:What’s happened? Where the bees fly?

(Під музику бджоли відлітають, вони схопили хитру лисичку та знайшли кошик. Лисичка вибачається.)

Fox (лисиця): «I am sorry, I am sorry. Let’s be the friends, let’s play!»

Україночка 1: Дякуємо нашим гостям з Англії за цю чудову казочку. Українські казки теж мають своїх казкових героїв. А ось лисичка-сестричка з української казочки:

 (Виходить україночка, одягнена у костюм лисички з українських казок та співає пісню з опери « Коза  Дереза» композитора М.В.Лисенка «Пісня Лисички»)

Слайд 6.

                           Я лисичка, я сестричка - AudioMama

1.Я лисичка, я сестричка

Не сиджу без діла,

Я гусятка пасла,        | (2)

Полювать ходила

2.А сьогодні у неділю

Треба відпочити,

Свою хатку гарнесенько  | (2)

Треба прикрасити

3.А щоб краще, а щоб краще

Була моя хата,

Піти треба у гайочок,   | (2)

Квіточок нарвати.

Україночка 1:Не тільки казки об’єднують нас, але ще й дружба, добробут, віра в майбутнє, тому:

Всі : Ми разом!

Слайд 7.

                        

(Звучить пісня музика К.Ситник вірші В.Коновальчук та Ю.Булиги «Ми разом»)

1.На долонях небо, вранішня зоря
В домі запах хліба та парного молока
Як вона прекрасна рідна сторона
Ллється наша пісня – ми одна сім’я
Приспів:
ОАО разом ми одна велика сила
ОАО не розлий вода
ОАО щоби радість серденько зігріла
ОАО разом ти і я
2.World is so beautiful

Rainbow in the sky.

We are always happy

It’s the children’s dream!

Thin streams follow to the river

We’ll be good friends

Here is my hand! ( 2 раза)

Приспів:
ОАО разом ми одна велика сила
ОАО не розлий вода
ОАО щоби радість серденько зігріла
ОАО разом ти і я

( Всі діти виходять наприкінці пісні)

Використані джерела:

1.Репертуарний збірник для 1-4 класів з музичного мистецтва, упорядник Й.М.Павловський. – Муз. Україна, 19902.http://www.pisni.org.ua/songs/6124972.html

3.https://www.mp3poisk.me/search/ксения-ситник-мы-вместе

4.http://www.pisni.org.ua/songs/5110040.html

5. http://salda.ws/video.php?id=RxD-KfLbArk

6. https://sites.google.com/site/obelskaa/teatr

7. http://planetadetstva.net/vospitatelam/starshaya-gruppa/scenarij-skazki-na-anglijskom-yazyke-pryanichnaya-devochka.html

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Булига Юлія
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
2 листопада 2021
Переглядів
350
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку