Урок Мої домашні улюбленці

Про матеріал
ознайомити учнів з домашніми тваринами; розширювати кругозір учнів. • Розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення учнів, розвивати навички читання, розвивати артикуляційний апарат, уміння використовувати знання і навички в житті. • Виховна: виховувати любов до тварин
Перегляд файлу

Тема: Pets

Мета:

  • Практична: розвиток монологічного мовлення, висловлюватися про своїх улюбленців I’ve got… . ознайомлення з новими ЛО (a pet, a dog, a cat, a parrot, big, small)
  • Освітня: ознайомити учнів з домашніми тваринами; розширювати кругозір учнів.
  • Розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення учнів, розвивати навички читання, розвивати артикуляційний апарат, уміння використовувати знання і навички в житті.
  • Виховна: виховувати любов до тварин

Обладнання: наочність до теми «Тварини»,  комп’ютер, підручник та зошит Fly High Ukraine.

 

ХІД УРОКУ

 

  1. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Т: Hello, children! Nice to see you!

Повідомлення теми та мети уроку.

T:Let's start our lesson. Today we are going to talk  about pets and animals.

Почнiмо наш урок. Сьогодні ми говоримо про тварин.

  1. Let`s sing our PET SONG FOR KIDS

https://www.youtube.com/watch?v=RAObh4cLDAI

Давайте заспіваємо нашу пісню про тварин.

 

C:\Users\Admin\Desktop\2023-05-03_133503.jpg

  1. The Animals(повторення)

What pets do you know?

 

 

II.         ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Опрацювання ЛО. Practicing Vocabulary

1.1 Game “Quiz - pets” (учні дивляться на екран та відгадують тваринку)

It is a …

https://wordwall.net/ru/resource/481575/pets

C:\Users\Admin\Desktop\2023-05-03_133234.jpg

 

1.2. Play with cards “What animal is it?” Презентація нових слів:

T: Is it a small cat?

P: No, it is big!

T: Is it a big fish?

P:No, it is small.

  1. Розвиток навичок читання

2.1 Open your books, page 98. Look at these pictures. Let`s describe what animals can you see.

Відкрийте підручник на сторінці 98. Подивіться на малюнки та з’днайте із реченням.

(Учні самостійно читають речення та з’єднують їх із відповідними малюнками. Деякі учні читають свої відповіді)

  1.   Say and complete with big or small

(Учні читають речення та обирають слова за змістом)

C:\Users\Admin\Desktop\2023-05-03_133625.jpg

 

  1. Розвиток навичок говоріння.  Speaking

“My pet”

I have got a pet.

It s a … . (animal)

Itʼs … . (colour)

It’s ….(size)

(учні розповідають про свою домашню тваринку, презентуючи її класу)

 

ІII.         Підсумок уроку та рефлексія

Today we have done a lot! We’ve learned lots of words. And now we know what pets are there. Repeat it after me: - It’s a big dog. It’s a small parrot. It’s a big cat.

Thank you for your work!

The lesson is over. Good Bye!

Have a nice day!

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
12 червня 2023
Переглядів
915
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку