Урок: "Моя тваринка" "My Pet"

Про матеріал
Представлено розробку уроку для учнів 1 класу, які вивчтають тему Тварини.
Перегляд файлу

 

План-конспект уроку з англійської мови 1 клас НУШ

Тема: « My Pet»

 

Цілі уроку: 

 

практичні: 

1) активізувати вивчений лексичний матеріал з теми «Pets»; 

2)формувати навички роботи з роздатковим матеріалом та робочими зошитами;

освітня: 

1) розширити словниковий запас школярів з теми «Pets»;

розвиваючі: 

1) розвивати у школярів пам'ять, мислення та увагу;

2) розвивати у школярів комунікативні здібності;

3) формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови;

виховні: 

1) виховати у школярів повагу та любов до тварин.

 

Наочність: роздатковий матеріал (картки із зображенням тварин), робочі зошити, підручник Quick minds 1, відео-супроводження уроку: 

 

Обладнання: мультимедійна дошка, ноутбук, підручник з англійської мови Quick minds 1 клас , робочий зошит.


 

 

Хід уроку

 

І. Introduction. Початок уроку. 

 

1. Greeting. Привітання. Організаційний момент.

T: Stand up, please. Good morning! 

Ps: Good morning!

T:  I’m very glad to see you. Now, it’s time for English lesson, so let’s start.

Let's greet each other and our guests one more time. Давайте привітаємо один одного та наших гостей.

Good morning! Good morning!

Good morning to you!

Good morning! Good morning!

I'm glad to see you!

Sit down.

 

T:Let’s sing our song.

Давайте заспіваємо нашу пісню привітання «Hello! How are you?»

 

2. Мовленнєва розминка

T:And now, let’s count from 1 to 10. All together.

Look and name these colours

Answer some questions

-What is your name?

-How old are you?

-How are you?

-What is your favourite colour?

-What is your favourite number?

 

2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.

T: At the last lesson we spoke about animals. Today we will aslo talk about our smaller friends. На попередньому уроці ми говорили про тварин. Сьогодні ми продовжимо говорити про наших менших друзів (при цьому вчитель показує картинки тварин). 

T: So, by the end of the lesson you will be able to tell what animal do you like and what you don’t.

 

II. Main part of lesson. Основна частина уроку

1. Talking about animals. Розмова про тварин:

T: Look at these pictures. Name these animals.

What animal is it? Is is a …? What colour is it?

The teacher shows cards with pictures of animals. Pupils name who is depicted.

Вчитель показує картки зі зображенням домашніх улюбленців. Учні називають, хто зображений. 

 

Щоб розповісти англійською мовою, що мені подобається якась тварина, потрібно сказати I like… I like dogs. I like cats. I like ducks. I like elephants.

Щоб сказати англійською мовою, що мені не подобається ця тваринка, говоримо I don’t like… I don’t like spiders. I don’t like frogs. I don’t like rats. I don’t like lizards.

 

Кожен з нас має різні уподобання. Подивіться на дошку , оберіть картинку із зображенням тварини і розкажіть англійською, чи подобається вона вам. 

 

2) Work in Pupils Books

And now, open your books p.49

 

Activity № 1 Look at these pictures. Listen and point.         

Розгляньте картинки. Послухайте аудіозапис та покажіть на відповідну картинку.

CD – 09

I like cats. I don’t like cats. - picture №1

I don’t like spiders. I like spiders. - picture № 2

 

Activity № 2 Listen and point.

CD – 10

1. I like dogs

2. I don’t like cats

3. I don’t like lizards

4. I like spiders

 

Фізкультхвилинка

Hands up, hands down…



 

3) Work in groups. Робота в групах:

T: Давайте спробуємо з Вами описати, як виглядають ці тваринки. Для цього розділимося на групи. Кожна група отримує картку із зображенням тварини. Ваше завдання – описати як виглядає тварина. Перший учень – називає тварину, другий - її розмір, третій учень – називає колір окрасу тварини. 

It is a … (cat, dog, elephant..)

It is … (big, small...)

It is … (orange, black, brown, green…)

I like it.

4) The game «Snowball». Гра «Снігова куля»:

Подивіться на екран (на екрані зображені різні тварини). Ви бачите багато тварин. Ми пограємо у гру «Снігова куля». Перший учень називатиме одну тварину, наступний учень повторюватиме першу тварину і називатиме іншу, третій учень повторює назву попередніх двох тварин і називає третю, і так далі. 

– I can see dog

– I can see dog and cat.

– I can see dog, cat and rat.

 

5) What letter is it?

And now lets remember letters and their sounds.

Look and say.

Letter …, sound …

Aa, Bb, Cc, Dd, Ff, Gg, Hh, Mm, Nn, Pp, Rr, Ss, Tt

 

6) Workbooks

Open your Act.book  p. 47

Activity № 2 Match and trace. Поєднай і наведи

Activity № 3 Circle the right letter. Обведи правильні літери.

Activity 1 page 48

 

ІІІ. Final part of lesson. Заключна частина уроку

Діти, ми дуже добре з вами сьогодні попрацювали на уроці.

Скажіть, будь ласка, про що чи про кого ми сьогодні говорили на уроці?

Що ви сьогодні дізналися нового?

А що ви запам’ятали найбільше всього?

Як ви вважаєте, для чого нам вивчати назви тварин англійською?

 

The lesson is over. Stand up, please. See you next time! Bye! 

 

Урок закінчився. До нової зустрічі! Бувайте!

 

docx
Додано
13 листопада
Переглядів
67
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку