Тема: Погода весною.
Клас: 2
Тривалість: 40 хв.
Мета уроку: ознайомити учнів з новою лексикою активізувати вживання тематичної лексики в усному мовленні, розвивати навички усного діалогічного та монологічного мовлення тренування учнів у читанні, та письмовому мовленні;
виховувати дбайливе ставлення учнів до природи та довкілля.
Операційні цілі та завдання:
Мета учня.
Навчитися:
Методи, прийоми: ознайомлення, тренування.
Обладнання та матеріали: підручник, робочий зошит, картки роздатковий матеріал – картки, дошка, екран notebook (ноутбук).
Хід уроку.
І. Вступна частина
1. Привітання.
(Слайд 1)
2. Мовна зарядка
Let’s repeats our rhyme about seasons:
Spring is green, Summer is bright, Autumn is yellow, Winter is white.
Who can tell us this poem?
ІІ. Основна частина
На екрані слова:
3. Повторення лексики минулого уроку.
Spring, Summer, Autumn, Winter, wind, sun, cloud, rain, cold, warm, hot.
(Супроводжується показом відповідних малюнків)
На екрані слова:
Sunny, hоt, snowing, windy, rainy.
(Впр.1 ст. 112 (підручник 2 клас Карпюк)
Учні читають речення та намагаються їх перекласти.
Завдання:
На екрані: ( Впр.3 ст. 113 (підручник 2 клас Карпюк)
Учні дивляться на малюнки та в зошитах складають речення відповідно до зразку (на малюнках різна погода).
Буквосполучення ou, ow, [au] в середині слова.
На екрані:
Out, now, house, mouse, clown, how, down, brown.
(переклад слів)
Teacher: Pupils, do you know these words? Translate them, please.
«In the park»
It is sunny today. Boys and girls are out in the park. The park is beautiful. Оh no… It is windy now. It is cold. It is raining. But boys and girls are not sad.
They sing:
«Rain, rain, go away.» Boys and girls want to play.
Завдання: знайти слова, які описують погоду.
P1 – Can the children go out?
P2 – Yes, they can.
P3 – What colour are the trees?
P1 – They are white.
P4 – Is it winter.
P1 –Yes, it is.
(відповідно до кожної пори року, учні складають запитання)
ІІІ. Підсумкова частина
Підсумок уроку, оцінювання учнів і коментування.
Домашнє завдання
Вивчити нові слова, записати їх в словничок, читати текст.