Тема: Секрети здорового харчування від Ліззі
Мета: ознайомити з новими лексичними одиницями; навчати та тренувати вживання вивчених ЛО в усному мовленні та на письмі; удосконалювати навички читання, письма, аудіювання і говоріння; перевіряти вміння учнів використовувати вивчений матеріал при виконанні завдань; розвивати комунікативні здібності; мовні та мовленнєві навички; виховувати толерантне ставлення учнів один до одного; прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови
Хід уроку
І. Початок уроку
1. Привітання
- Stand straight, good morning, children. I’m glad to see you. Let’s start our lesson.
2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація.
-Today at the lesson we start to learn new unit about health and body. At we have a special guest on the lesson. The topic of our lesson is «Recipes for a healthy life from Lizzy». At thelesson we learn new words, talk about healthy life and our body, read the text bout Lizzy and her advices. By the end of the lesson you will be able to know new words and use them in your speech. You remember parts of our body and healthy life.
(На слайді з’являється Ліззі з привітанням)
3. Мовленнєва розминка
(На слайдах з’являється Ліззі з питаннями):
How old are you?
Where are you from?
How are you today?
(На слайді з’являється прохання від дівчинки про допомогу)
4. Фонетична розминка
(Щоб отримати доступ до поради, потрібно всім дуже гарно і правильно прочитати слова зі звуком)
-Look at the blackboard. Let’s read the world correctly.
(На слайді є стрілочка, яка відкриває посилання на завдання у wordwall, діти складають слова у правильному порядку і дізнаються правильну пораду)
ІІ. Основна частина
(на слайді з’являється Ліззі, яка пропонує запам’ятати слова, які сьогодні на уроці знадобляться):
Vitamins - вітаміни
Healthy – здоровий
Recipe – рецепт
Medal – медаль
Dirty - брудний
Skip - пропускати
Life - життя
Health – здоров’я
(на слайді є кнопка з посиланням на гру, щоб запам’ятати слова)
Після гри діти знову складають наступні пораду за посиланням
(на слайді з’являється Ліззі, яка пропонує прочитати про неї)
-Lets read and translate about Lizzy. Open your book on the page 70. Listen, and then you read.
( Після читання діти та перекладу, діти складають 2 наступні поради)
-Lets relax a little and remember parts of the body.
4. Закріплення вивченого матеріалу
-Look at the text again and answer my questions
(Вчитель зачитує питання із впр.1 стр.70)
Після опрацювання питань, діти складають наступну пораду
5.Робота в зошиті з друкованою основою
- Open your workbooks at the page 56 exercise 1. Lets answer the question and write it.
Після виконання діти складають наступну пораду
-And lets do the task 2. Lets remember the parts of the body
Після виконання цієї вправи діти складають останню пораду
ІІІ. Заключна частина
1. Підведення підсумків. Рефлексія
(На слайді Ліззі з подякою за допомогу, а вчитель тим часом роздає пам’ятки з порадами від Ліззі)
- So, today at the lesson we talk about health, ahnd say me What was easy or difficult for you?
- What was interesting?
- What was boring?
- What do you remember?
2. Домашнє завдання та оцінювання (вербальне)
- Thank you for the lesson. Have a good day. Goodbye.