Урок "Party time and presents"

Про матеріал
Конспет уроку у 2 класі з англійської мови на тему "Подарунки" за підручником "Smart Junior 2". Мета уроку: сформувати навички в учнів 2 класу розуміння звукового потоку англійської мови, удосконалити навички комунікативної компетенції, розширити і поглибити їхні знання про традиції організації свята, сприяти розвитку уяви, розвивати фонематичний слух та здатність до імітації.
Перегляд файлу

Тема: Party time and presents

(за підручником Smart Junior 2 Party time 2a)

Мета:

-         практична: сформувати навички розуміння звукового потоку, удосконалити навички комунікативної компетенції.

-         освітня: розширення і поглиблення знань про традиції організації свята.

-         розвивальна: сприяти розвитку уяви, розвивати фонематичний слух, здатність до імітації.

-         виховна: виховувати етичні норми поведінки на святах, виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.

Очікуваний результат: учні вмітимуть називати подарунки для свят, будувати короткі діалоги за темою на рівні фраз.

Інтегровані змістові лінії: екологічна безпека, громадянська відповідальність.

Дидактичний матеріал: картки, відео.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

I. Організаційний момент

1. Привітання

- Good morning children! I am glad to see you. Let’s start our lesson.

II. Активізація мовленнєвої діяльності

1. Фонетична розминка

(Учні повторюють віршик разом з вчителем).

Tick-tock, tick-tock

  Ticks Jammu’s clock

 Tick-tock, tick-a-tock

                                    Ticks and ticks his clock.

III. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності

1. Повідомлення теми, мети, мотивація

-         Let’s look at the words (doll, yo-yo, teddy bear, ball). Can you guess the topic of the lesson? (Presents)

2. Повторення вивченого на минулих уроках

-         Let's repeat the material from last lesson. We learned the numbers with you. I suggest you do an interactive exercise.

(Учні разом з вчителем виконують інтерактивну вправу за посиланням https://learningapps.org/display?v=pjnvkmcta23 )

IV. Вивчення нового матеріалу

1. Вивчення лексичних одиниць уроку.

-         We look at the pictures, listen and repeat. (Вчитель показує зображення, називає його, учні повторюють).

-         Let's read the words and match them with pictures.

(Учні разом з вчителем виконують інтерактивну вправу за посиланням https://learningapps.org/display?v=pgcqt41j523 )

2. Робота з текстом

-         Open the book on page 16. Let's listen to the song, then read and sing.

(Учні слухають пісню https://www.youtube.com/watch?v=FFyCEFXbwd4 , читають її по-черзі вголос c.16, потім співають всі разом).

3. Фізкультхвилинка

-         Now we have a physical education minute. Stand up and repeat the movements with beautiful girls.

https://youtu.be/UPnaG8St3Og?si=9YnAGv4qM7WNJYHD

 

V. Узагальнення і систематизація знань

1. Відпрацювання граматичного матеріалу (опрацювання конструкції “How many” у питанні, повторення правил утворення множини).

-         Look, point and say (Ex.2 p.17)

-         Let's write new words in the plural. (Учні записують у зошиті слова: presents, dolls, yo-yos, teddy bears, balls).

2. Розвиток діалогічного мовлення

-         Look at the pictures in activity 1. Ask and answer. (Ex.3 p.17)

VI. Підсумки уроку.

1. Підведення підсумків уроку.

Let's summarize. Did you like the lesson?

What did you like the most?

What interesting did you learn in class?

What new words have you learned?

What question did you learn to answer?

(Діти відповідають на питання).

2. Самооцінювання

Please rate your work in class.

Remember, green smiley is great, yellow is good,

red is not bad. (Учні оцінюють власну роботу на уроці, показують смайлики відповідного кольору, зелений - супер, жовтий- добре, червоний - непогано).

3. Повідомлення домашнього завдання.

Please read the song again at home and repeat the words we learned in class.

-         Have a nice day, children. Goodbye.

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Шумейко Віктор Олексійович
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
3 листопада 2023
Переглядів
428
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку