Предмет: Англійська мова
Клас: 2
Тема: Pets and Animals
Підтема: Тепер ти можеш…
Мета: Повторити та активізувати лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Практикувати у вживанні запитання «Do you like…?” та відповідей «Yes, I do\ No, I do not”» в усному мовленні. Тренувати у вживанні іменників у множенні та речень з модальним дієсловом «саn». Формувати навички читання та аудіювання. Продовжувати розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати любов до тварин.
Обладнання: підручники, друковані зошити, тематичні картки, картки для гри, для самостійної роботи, комп’ютер, відео гра, музичний відео фрагмент.
Тип уроку: урок закріплення знань, вмінь та навичок
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент.
Привітання\Greeting
T - Stand up, please! Hello, children!
Ps - Hello, teacher!
T – How are you?
Ps – Fine, thank you.
T – Sit down, please.
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку\Aim
T - Today's topic is «Pets and Animals». Today you will repeat the words, be able to ask the question «Do you like…?» and answer Yes, I do\ No, I do not.
Сьогодні ми з вами поговоримо про все, що вивчили протягом розділу «Pets and Animals». Ви будете грати в ігри, читати й писати.
Let`s start our lesson.
ІІІ. Уведення в іншомовну атмосферу. Warming up.
Game «Animals» (Group work)/.
Look, read and match\Поглянь, прочитай та з’єднай.
snake
rabbit
spider
cat
bird
fish
turtle
mouse
dog
hamster
ІV. Основна частина уроку.
1. Розвиток умінь мовлення/Speaking
Вправа 1, ст. 110
This is a … There are …..s.
It is ____ and ____. They are _____ and _____.
V. Фізкультхвилинка. Physical Activity
Під музичний відео фрагмент учні виконують рухи.
VI. Робота з офтальмологічним тренажером.
VII. Аудіювання/Listening comprehension
Учні отримують картки для самостійної роботи. Учитель двічі читає текст, учні уважно слухають та виконують завдання на картках.
Listen and tick/Послухай та познач
Т – This animal is big. It has got a big head, two big eyes, two big ears, a big mouth and a long nose. It has got four legs and a short tail. It is strong and clever. It can walk and run. It cannot fly and jump. What animal is it?
(This is an elephant)
VIII. Читання та письмо/Reading and writing
Робота в друкованих зошитах
Вправа 1, ст. 55
ІХ. Додатково
Розповідь про свою тваринку/Tell about your animal
This is a lion.
It has got two big black eyes, two small ears, black nose and big mouth. It has got four legs and long tail. It is strong and angry. It can run and jump. I like lion.
Х. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання/Homework
Повторити назви тварин; РЗ, вправа 2, ст. 55; намалювати кумедний малюнок тварини.
2. Підведення підсумків уроку/Summarizing
Т: What do you remember from the lesson? You work very well today.
……... are good for you.
……... tried hard, and nice.
………Well done!
The lesson is over. Good-bye.