Інтегрований урок англійської мови та інформатики.Мета уроку - ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом з теми «Have you been to the capital?», удосконалювати вміння роботи з текстом у тектовому редакторі, вчити реалізовувати цілеспрямований пошук, використовуючи електронні носії інформації, здійснювати міжпредметні зв’язки.
Інтегрований урок англійської мови та інформатики.
Тема: «Подорож до Єгипту»
Підготували
вчитель англійської мови Паламарчук О.Д.
вчитель інформатики Шалахевич О.М.
Мета:
Навчальна:
- ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом з теми «Have you been to the capital?»
- удосконалювати вміння роботи з текстом у тектовому редакторі
- удосконалювати вміння застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці, навички групової та самостійної роботи;
- вчити реалізовувати цілеспрямований пошук, використовуючи електронні носії інформації;
- продовжити працювати над виробленням навичок користування комп’ютером, здійснювати міжпредметні зв’язки.
Розвиваюча:
- розвивати творчу уяву, логічне мислення, пам'ять, пізнавальну активність,увагу;
- сприяти розвиткові розумових операцій учнів (аналіз, синтез, узагальнення, порівняння).
Виховна:
- виховувати культуру користувача ПК, розуміння важливості вивчення іноземної мови і потреби користуватися нею, як засобом спілкування в умовах міжнародних контактів;
- виховувати в учнів прагнення до отримання нових знань та викликати бажання використовувати здобуті знання на практиці.
Обладнання: презентаційні матеріали до теми «»
ТНЗ: мультимедійний проектор, комп’ютери.
Тип уроку: урок формування вмінь і навичок.
Епіграф: «Хто володіє інформацією, той володіє світом»
Хід уроку
І. Організаційний момент
Вчитель інформатики: Доброго дня! Сьогодні в нас буде урок дещо незвичайним. Ми спробуємо поєднати ваші знання з предмету «Інформатика» та «Англійська мова».
Англійська мова й інформатика тісно пов'язані між собою. Успішна робота на комп'ютері багато в чому залежить від гарного знання англійської мови.
ІІ. Підготовка до сприймання іншомовного матеріалу:
English teacher: Good morning pupils and our guests! Today we have an unusual lesson. We’ll try to use English and IT in the lesson.
ІІІ. Актуалізація навчальної діяльності
Вчитель інформатики: Наша подорож віртуальна, здійснемо її за допомогою комп`ютерів. Для того, щоб подорож була успішною давайте повторимо правила роботи за комп`ютером.
Завдання «Безпечно-небезпечно» https://learningapps.org/17229805
English teacher: We all like travelling. Our today`s lesson is «Travelling to Egypt».
Where did you travel last time?
What subject can help in travelling?
Of course Geography.
What is it? (compas)
Вчитель інформатики: Навіть у 21 столітті більшість жителів планети не знають, як ним користуватися, хоча компасу, геніальному винаходу дуже багато років.
Діти, використовуючи Інтернет ресурси визначте де і коли було зроблено перший компас.
English teacher: Для деяких регіонів Землі використання приладу – життєва необхідність. Наприклад, жителю пустелі, місцевості з глухими лісами, потрібно обов'язково знати, як використовувати компас. У житті може трапитися всяке, а компактний пристрій здатен без перебільшення врятувати життя.. Стрілка, яка має синій колір вказує на Північ., червона – південь
На географічних картах завжди вгорі знаходиться Північ, внизу Південь.
Look at this card and find the North – північ, the South – південь, the West – захід, the East - схід
the North - північ
the West – захід the East - схід
the South – південь
Вчитель інформатики: Знайдіть на робочому столі вашого комп`ютера файл під назвою «Подорож до Египту». Відкрийте файл і вставляючи фігурні стрілки накресліть сторони горизонту, підпишіть їх.
Вчитель інформатики: за допомогою сканера QR кодів відскануйте «Банк Слів» він ван потрібен для вдалої подорожі до Єгипту.
English teacher: So, let`s start our travelling. Read and translate text
I live in Cairo. It is the capital of Egypt. Egypt is in North Africa. The Red Sea is to the east. The Mediterranean Sea is to the north. Cairo is the largest and busiest city in Egypt. The capital lies on the Nile, which is the longest river in the world. There are many places to see. The Egyptian Museum, the Sphinx and the monumental Pyramids are some of the places of interest in my country.
Географічна справка:
Cairo – Каїр, столиця Египту
Egypt – Египет, країна в Африці
The Red Sea – Червоне море, найсолоніше море на Землі
The Mediterranean Sea – Середземне море
the Nile – Ніл, найдовша річка на Землі
Історична справка:
The Egyptian Museum
the Sphinx
Pyramids
English teacher: Choose a, b or c to complete the sentences.
Вчитель інформатики: виберіть правильну відповідь і напишіть речення
1.Cairo is the capital of ... a) India b) Mexico c) Egypt
2. Egypt is in the... a) North b) East c) West d) South
3. The Red Sea is to the... a) North b) East c) West d) South
4. The Mediterranean Sea is to the... a) North b) East c) West d) South
5. The Nile is the ... a) longest river in the world b) highest moutains in the world
Вчитель інформатики: Скопіюйте назву із історичної справки і знайдіть цей обєкт в Інтернеті. Скопіюйте фото і вставте його біля назви.
IVРефлексія.
Вчитель інформатики: Чи дізналилися (навчилися) ви щось нове на сьогоднішньому уроці?
На робочому столі компютерів знайдіть файл «Смайлик». Виберіть той, що відповідає вашому настрою.
V.Підведення підсумків.
Вчитель інформатики: Комп’ютери нам необхідні на виробництві та на відпочинку. Сьогоднішній урок доводить, що вони допомагають у роботі і навчанні.
English teacher: All school subjects help in our lives.
VІ. Домашнє завдання.
Зроби компас сам:
Завдання з англійської мови: