Урок "Принципи стильового оформлення текстового документа". 8 клас
Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь, навичок.
МЕТА УРОКУ:
- Формування поняття про стилі, схему документа, перегляд документа в різних режимах, автоматичне створення змісту документа, колонтитули та посилання у текстових документах.
- Розвиток розумової активності ліцеїстів, цілеспрямованість, логічне мислення, пам'ять, практичні навички роботи з прикладним програмним забезпеченням.
- Виховання уміння проводити об'єктивну самооцінку, вміння самостійно приймати рішення, виховувати інформаційно-компетентну особистість.
Дата проведення__________________
Клас 8
Учитель Коришко О.Л.
Тема уроку: Принципи стильового оформлення текстового документа
Мета уроку:
Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь, навичок.
Обладнання та наочність: мультимедійна дошка, проектор, інструкції з ТБ в комп'ютерному кабінеті.
Базові поняття й терміни: функція, аргумент.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Word 2007, Microsoft Office PowerPoint 2007.
ХІД УРОКУ
Етап уроку |
Тривалість етапу |
Методи, форми навчальної діяльності, види завдань |
Діяльність учителя |
Діяльність ліцеїстів |
Примітка |
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
|
2 хв. |
|
Перевірка ліцеїстів, привітання. Оголошення теми, мети та порядку проведення уроку |
Шикування ліцеїстів, рапорт зам. командира взводу (командира відділення), привітання |
|
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ |
10 хв. |
Метод – репродуктивний Форма організації навчальної діяльності – фронтальна Види завдань – репродуктивні завдання, які мають технологічний характер та потребують фактичних відповідей на тестові питання |
Налаштовую ліцеїстів на успішне виконання завдань з повторення та актуалізації опорних знань |
Дають відповіді на питання |
Презентація Microsoft Office PowerPoint Слайди №2-10 |
ІІІ.МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, УСВІДОМЛЕННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ ПРАКТИЧНОЇ ЗНАЧУЩОСТІ ЗНАНЬ, УМІНЬ ТА НАВИЧОК |
3 хв. |
Метод – проблемно-пошуковий (постановка проблемного питання і завдань) Форма організації навчальної діяльності – фронтальна |
Створюю умови для усвідомленого сприйняття матеріалу. |
|
Презентація Microsoft Office PowerPoint Слайди №11-12 |
ІV. ЗАСВОЄННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ, ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ТА НАВИЧОК |
25 хв. |
Метод – пояснювально-ілюстративний, проблемний Форма організації навчальної діяльності – фронтальна |
Пояснюю та проводжу демонстрування з використанням проектора, спонукаю до розв’язання проблемних питань |
Записують алгоритм роботи у робочих зошитах, аналізують матеріал, шукають відповіді на проблемні питання |
Презентація Microsoft Office PowerPoint Слайди №13-38 |
VІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ І ПОВІДОМЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ. |
5 хв. |
|
Повідомляю і аргументую оцінок за урок. Повідомляю завдання для самостійної роботи.
|
|
Презентація Microsoft Office PowerPoint Слайд №39 |
1