Урок інформатики
для учнів 4-го класу
підготувала учитель
КЗ «Пасічанська гімназія»
Вистроп Тетяна Василівна
Тема. Що об’єднує комп’ютерні пристрої?
Мета:
навчальна: познайомити зі складовими комп’ютера та вмістом системного блоку;
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Очікувані результати. Після уроку учні/учениці зможуть:
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок.
Обладнання: комп’ютери, мультимедійна презентація, телефони, роздатковий матеріал, візуальний ряд.
Хід уроку
Для поширення світлини з іншими особами необхідно отримати _______________. Джерела __________ бувають _____________ та ______________. Будь-яку інформацію необхідно _____________. Кожна інформація має _______________. Користуючись чужими творами без дозволу, ми порушуємо __________________.
https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=1d54933cf95c
У мішечку знаходяться USBшнур, навушники, мишка, флешка, диск, і т.д. Учні по черзі підходять до учителя та мають здогадатися, що в торбинці за допомогою рук.
Н-Д: опрацьовує, систематизує, керує…
Що об’єднує різні комп’ютерні пристрої?
https://learningapps.org/display?v=pos8u2bit21
На уроці я працював Своєю працею на уроці я Урок для мене видався За урок я Мій настрій Матеріал уроку для мене був Домашнє завдання мені здається |
Активно/пасивно Задоволений/незадоволений Коротким/довгим Стомився/не стомився Зрозумілий/незрозумілий Корисний/некорисний Цікавий/нудний Легкий/важкий Цікавий/нецікавий |