Урок "Скільки коштують шкільні речі?"

Про матеріал
Матеріал для вчителів німецької мови. Розробка уроку містить різні види мовленнєвої діяльності, які обумовлені темою і метою уроку. В конспекті використані різні види ігор, що дозволяє підвищувати мотивацію до вивчення німецької мови, як другої іноземної на початковому етапі.
Перегляд файлу

План – конспект відкритого уроку.

Вчитель: Савєнкова Оксана Петрівна. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69

Характеристики уроку:

  1.               Клас: 5 – Б. Друга іноземна мова.
  2.               Тема: Школа.
  3.               Тема уроку: «Скільки коштують шкільні речі?»
  4.               Тип уроку: комбінований з елементами гри.
  5.               Мета: Ознайомити учнів з питальним реченням “Was kostet das?” Активізувати лексичний матеріал з теми, граматичний матеріал. Удосконалювати навички говоріння, читання, аудіювання, письма. Розвивати інтелектуальні, творчі та пізнавальні здібності учнів, пам’ять, увагу, асоціативне та логічне мислення. Стимулювати інтерес до вивчення мови. Виховувати повагу до народу, мова якого вивчається.
  6.               Обладнання: Підручник Сотнікова С.І. «Hallo,Freunde!“, картки з завданнями, літерами, текст з шифром, аудіозапис алфавіту, малюнки з зображенням шкільних речей.

План уроку.

І. Початковий етап.

1. Організаційний момент.

2. Повідомлення теми та мети.

3. Фонетична зарядка.

Відпрацювання вимови звуку [h].

4. Мовленнєва розминка.

- Wie heiβt du?

- Wo wohnst du?

- Wer ist das?

ІІ. Основний етап.

1. Перевірка Д/З.

Вправа 5(А, Б), с.71.

2. Актуалізація опорних знань.

2.1. Гра «Наступне число».

Мета: Повторити числівники, розвивати увагу, память.

Вчитель називає число, діти називають наступне.

2.2. Гра «Продовжуй за мною».

Мета: Відпрацьовувати навички аудіювання.

Вчитель рахує та зупиняється на якомусь числі, діти продовжують рахувати.

2.3. Повторення алфавіту.

2.4. Гра «Склади слово».

Мета: Повторити алфавіт, розвивати уважність.

З поданих літер учні складають слова.

2.5. Спів алфавіту.

Діти співають алфавіт під аудіо запис.

3. Повторення вивченої лексики.

3.1. Робота з картками.

Вчитель показує картку з зображенням шкільних речей та запитує що це?(Was ist das?)

3.2. Гра «Що зникло?»

Мета: Розвивати уважність, память.

Вчитель показує п´ять карток з зображенням шкільних речей. Потім одну прибирає. Діти називають, що зникло.

-Was fehlt?

4. Фіз хвилинка.

5. Семантизація ЛО.

Вербальна, невербальна.

6. Введення мовних зразків.

6.1. Пояснення вчителем форми речення.

- Was kostet das?

6.2. Постановка проблемного питання.

- Ein Buch kostet zwei Euro.

- Zwei Bȕcher kosten vier Euro.

- Діти, в чому різниця?

Діти роблять висновок,що коли предметів один чи багато, то дієслово має різні закінчення.

7. Первинне закріплення.

7.1. Відпрацювання навичок письма.

Гра «Розвідник – дешифратор».

Мета: Відпрацьовувати навички письма, розвивати увагу, логічне мислення.

Дітям пропонується записати текст, в якому замість деяких літер записані цифри. Наприклад замість β цифра 1. Діти записують текст, вставляючи літери.

7.2. Робота з діалогом.

Вправа 4, с.70.

7.2.1. Читання вчителем.

7.2.2. Читання учнями.

7.2.3. Інсценування діалогу.

7.2.4. Самостійне складання учнями діалогу за зразком.

ІІІ. Заключний етап.

1. Підсумок

- Що дізнались нового?

- Що повторили?

2. Домашнє завдання.

Дом. вправа, с.71, вивчити нові слова.

 

 

doc
До підручника
Німецька мова (1-й рік навчання) 5 клас (Сидоренко М.М., Палій О.А.)
Додано
11 лютого 2020
Переглядів
707
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку