Урок-підсумок за темою "Тварини" для учнів 1 класу. Використані матеріали з підручника Family and Friends 1(як додаткові)
План-конспект уроку
з англійської мови для учнів 1го класу
вчитель:Родін-Сова Любов Петрівна
Київ 2013
Тема уроку: Тварини.
Підтема: Вживання дієслів. Улюблена тварина.
Цілі:
Практичні:
-активізувати лексичний матеріал з теми
-розвивати навички розпізнавати граматичні структури при читанні та будувати речення з їх використанням
-практикувати учнів у вживанні структур It can…It can’t… I like… It is…
Освітня:розширювати та поглиблювати знання учнів про уміння тварин
Розвивальні:
-розвивати фонематичний слух, мимовільну та довільну увагу, розвивати слухову пам’ять
-розвивати вміння ефективно співпрацювати під час групової роботи
-розвивати здатність мовного самоконтролю
-розвивати самостійність у праці
Виховні:
-підтримувати мотивацію до оволодіння мовою, виховувати почуття ввічливості, взаємодопомоги та чуйності у стосунках з товарищами.
Обладнання: підручник Family and Friends 1, Grammar Friends 1, аудіодиск до підручника, картки з зображення тварин, картки з дієсловами, іграшки-тварини, опорна схема для побудови тексту.
Хід уроку
Ⅰ.Організаційний момент. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.Привітання/Greeting
T.Good morning, children!
Ps.Good morning, teacher!
T.I’m glad to see you.
Ps.We are glad to see you, too.
2. Повідомлення теми та мети уроку. /Goals
T.Today we continue to talk about animals. We’ll listen about them and make sentences about their actions. Also we’ll make stories about your favourite animals.
3.Розминка / Warming-up
T. показує картки з різними словами: can, can’t, like, don’t like, this, that, have got, has got, what, where, how
Make sentences with the words.
Ps.будують речення з побаченими словами, наприклад:
-I can jump.
-It can’t swim.
-I like cats.
-I don’t like apples.
-This is a dog.
-That is a tiger.
-What is your name?
-Where is the ball?
-How are you?
Ⅱ.Основна частина уроку.
1.Повторення та закріплення вивчених лексичних одиниць та граматичних структур
a)Повторення слів за темою тварини
- T. показує картки з зображенням тварин та просить учнів назвати тварин(cat, dog, tiger, giraffe, monkey, snake, parrot,elephant,lion)
What’s this?
P1.It’s a cat.
T.What’s this?
P2.It’s a tiger.
etc.
картки з зображенням тварин вчитель вішає на дошку
- Гра What’s missing?
T. Look at the blackboard, remember the words and close your eyes.
ховає картку з зображенням тварини з дошки
Open your eyes. What’s missing?
Ps. вгадують якої картки не вистачає
It’s a cat (a tiger, a giraffe, etc.)
б)Повторення вивчених дієслів.
Mime-game
Mime the verbs. (run, jump, swim, fly, climb, walk, sing, talk, dance, laugh)
T. показує дію
Ps. вгадують яка це дія
учень, якій відгадав, показує іншу дію
в) Аудіювання /Listening
T.Open you Class books at page 79. Exercise 1.
Listen and draw correct smile next to the animal.
Учні слухають текст про тварин та малюють посмішки у підручнику
г) Побудова речень про тварин
гра Magic box
учні виймають іграшку-тваринку з «Чарівноі коробки» та будують про неї речення
P1.It’s a cat.It’s brown.
P2.It’s a parrot.It’s blue and yellow.
etc.
д) робота у групах
T.We’ll work in groups of three now. Each group has got an animal.
Find what can your animal do and what can’t it do.
Учні отримують картки з надрукованими дієсловами та іграшку-тваринку. У групі по троє розкладають дієслова на дві колонки, потім один учень з групи звітує що може і що не може робити тварина.
P1. A tiger can run. It can swim. It can walk. It can’t talk. It can’t sing.
P2. An elephant can walk. It can run. It can’t climb. It can’t fly.
P3.A monkey can climb. It can run. It can climb. It can walk. It can’t fly. It can’t sing.
є) Пауза для релаксації /Physical warming-up
T. Stand up, please. Show what you can do.
Під пісеньку діти показують що вони можуть робити.
I can jump, I can dance, I can sing, I can laugh
I can jump, I can dance, I can sing, I can laugh.
ж) Письмова вправа /Writing
T. Open please your Grammar Friends at page 69, exercise 3. Look at the pictures and fill in the gaps with can or can’t.
Учні розглядають малюнки і заповнюють пропуски про хлопчика.
з) Пауза для релаксації / Physical warming-up
T. Stand up, please. Let’s do Teddy bear.
Учні повторюють віршик та дії разом з вчителем.
Teddy bear, teddy bear, touch the ground.
Teddy bear, teddy bear, turn around.
Teddy bear, teddy bear, tie your shoe.
Teddy bear, teddy bear, good-bye to you.
к)Побудова тексту про улюблену тварину з опорою на схему
T. Now let’s make sentences about your favourite animal. Use the sentences like these.
Учні читають речення з опорної схеми.
Після цього два учні будують речення за схемою про своїх улюблених тварин, іграшки яких тримають у руках.
P1. This is a cat. It’s brown and white. It can run, jump and walk. I like cats.
P2.This is a tiger. It’s red and brown. It can walk, run and swim. I like tigers.
This is a .
It’s .
It can .
I like .
Ⅲ. Заключна частина уроку.
Підбиття підсумків та закінчення уроку.
T. Thank you very much. You worked very well today.
Stand up, please. The lesson is over.
Ps. Thank you for the lesson.
T. Good-bye.
Ps. Good-bye.
1