Тема уроку: Тварини в зоопарку
(Підручник: Карпюк О.Д., номер уроку за планом – 48, кількість уроків на тиждень 3)
Мета уроку:
навчальна: ознайомити учнів з новими ЛО, повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати навички читання, письма, збагачувати лексичний словник учнів;
розвиваюча: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, вживання граматичного матеріалу, розвивати зорову пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, фонематичний слух, вміння працювати в парах, групах малого складу;
методична: шляхом використання інтерактивних методів навчання формувати інтерес до вивчення іноземної мови, вміння активно застосовувати мову, що вивчається, знаходити, розуміти і передавати нову інформацію іноземною мовою;
виховна: виховувати культуру спілкування, любов до тварин, вчити учнів бути уважними та активними
Обладнання уроку: демонстраційний матеріал, картки із завданнями, TV, підручних, робочий зошит
Хід уроку:
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
1. Greeting.
Hello, hello (Wave one hand? Then the other hand)
Can you clap your hands? (Clap!)
Hello? Hello (Wave)
Can you clap your hands? (Clap!)
2. Мовленнєва зарядка. Warming up.
Yes, we are. (діти пальчиками торкаються очей)
Ears, are you ready?
Yes, we are. (торкаються вух)
Hands, are you ready?
Yes, we are. (плескають в долоні)
Legs, are you ready?
Yes, we are. (тупотять ногами)
Children, are you ready?
Yes, we are.
ІІ. Основна частина
2.1. Оголошення теми і мети уроку
T. find the extra letter in the indicated colors and write it in the box below:
blacka |
brownn |
whitie |
pinmk |
oranage |
reld |
greens |
|
|
|
|
|
|
|
(учні повинні отримати наступне)
blacka |
brownn |
whitie |
pinmk |
oranage |
reld |
greens |
a |
n |
i |
m |
a |
l |
s |
T: The topic of our lesson is “ animals in the zoo”. Тема нашого уроку «Тварини в зоопарку». Сьогодні ми з вами повторимо слова з теми, які ми вже вивчили,доповнимо свій словниковий запас новими словами та створимо невеличку розповідь про ту тваринку, котра вам подобається найбільше.
2.2 Активізація лексики з теми
2.2.2. Робота з відео
(count how many animals were on the video name animals that have not been learn yet, attach their images with names on the board repeat their name several times
(https://www.youtube.com/watch?v=43QtApn8Bf4)
2.2.3 Робота з підручником
And now I suggest you open the textbook on page 62-63 and check which animals were not named in the video. (answer)
(play at pantomime animals that have not yet been studied)
2.3. Speaking
2.3.1. Розвиток граматичних навичок та навичок діалогічного мовлення.
(удосконалення навичок вживання граматичної конструкції I’ve got у питальній та стверджувальній формі; розвиток навичок діалогічного мовлення. Робота у групі: учні працюють із зображеннями тварин в підручнику. Складання міні-діалогів)
What animal have you got?
I’ve got a snake. She is orange and yellow.
2.3.2. Гра «Make up the sentences.» (робота в парах з роздатковим матеріалом)
Учні складають речення та зачитують їх.
(While kid are working with textbooks, they receive an envelope with cut sentences about 2 animals)
«you need to add 2 stories on behalf of these animals, choosing their characteristics correctly»
Example:
I’ve got a big mouth and big teeth |
I’m Gira the Giraffe |
I’m big and grey |
I’ve got a tail |
I’m Croc the Crocodile |
I’ve got four legs and long neck |
||
I’ve got four shot legs and a long tail. |
I’ve got big ears |
I’m black and white |
|
I’m dangerous and green |
I’m tall |
I’ve got a long nose |
(Що повинні отримати діти:
1. I’m Croc the Crocodile. I’m dangerous and green. I’ve got a big mouth and big teeth. I’ve got four shot legs and a long tail.
2. I’m Gira the Giraffe. I’m yellow and brown. I’m tall. I’m yellow and brown.
3. I’m Ella the Elephant. I’m big and grey. I’ve got big ears. I’ve got a long nose.
4. I’m Zeb the Zebra. I’ve got a tail. I’m black and white. I’ve got four legs. )
Physical activity (Фізкульт-хвилинка)
(Head Shoulders Knees and Toes
https://www.youtube.com/watch?v=ZanHgPprl-0 )
( or Пісня Yes, I can. Animal song for children https://www.youtube.com/watch?v=8-PQ7_yGa08 )
2.4 Writing: розвиток навичок письма (робота з роздатковим матеріалом)
(вживання теперішнього простого часу Present Simple)
(Учні отримують картки із завданням. Необхідно розставити слова по порядку, щоб утворити правильне речення. Правильну відповідь записують поряд на отриманій карточці.
T: Children, now I will give you the cards with the mixed words and you should put the words in the correct order, make the sentences and write it in your ex.book
(Правильно утворені речення:
2.5 independent creative work
2.5.1 work in a notebook with a printed basis.
The kid draws any wild animal.
2.5.2 group work
After completion presents in a mini group of 4 people. Without showing the drawing, the kid describes his animal, and the another 3 try to guess which animal he has drawn. Who guessed - next describes his animal
III. Заключна частина.
3.1 Рефлексія
Did you like our lesson?
(At the lesson I worked–––––––––––
The lesson was given to me–––––––––––____________________________
My mood–––––––– (because)
Lesson material was for me–––––––––––– )____________
3.2 Оцінювання.
Summarizing: Thank you for your hard work. You were active and worked very well. Let’s sum up the results of our work! (non-verbal evaluation)