Англійська мова |
Дата: 21.11.2023
|
Клас: 5 |
|||
Subject of the Lesson: Тема уроку: |
Вживання much/ many |
||||
Objectives: Мета: |
формувати навички вживання нових лексичних одиниць; розвивати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань |
||||
Proсedures - Xід уроку: |
Індивідуальна робота |
||||
1 |
Організаційний момент |
2-3 хв, визначити присутніх, нагадати дату, нагадати тему минулого уроку.
|
|
||
2 |
Phonetic warm-up-Фонетична зарядка: |
5-6 хв: ch, much, some, any, many (картки на дошці) |
|
||
3 |
Homework check-up-Перевірка домашнього завдання:
|
5-6 хв. Впр. 2, стор 53 1-2 учні |
|
||
4 |
Listening comprehension- Аудіювання: |
Unit-3-p53_task3, 1:31 хв Впр 3, стор 53 «Час їсти» 5-7 хвилин – 3 учня |
|
||
5. |
Reading –Читання: |
Не передбачено як окрему частину поточного уроку |
|
||
6 |
Physical warm-up-Фізкультхвилинка: |
02:16 хв. Папка “Greetings”: Baby Shark Dance … |
|
||
7 |
Grammar -Граматика |
https://www.baamboozle.com/game/169367 5 хв: гра – повторення «Обчислювані та необчислювані іменники» 1 команда, 8 питань 7 хв. Grammar Corner much/ many, стор. 54 -7 хв. |
|
||
8 |
Communicative activities- Говоріння |
Не передбачено як окрему частину поточного уроку |
|
||
9 |
Writing activities-Письмові вправи: |
Вправа на картці 5-7 хв ( в залежності від часу: 1-4 або 7-8, або всю). Якщо виконуємо всю вправу, то в середині робимо вправи для очей |
|
||
10 |
Вправа для очей: |
Girls and boys, Point to the door…1-2 хв |
|
||
11 |
Revision new material-закріплення вивченого: |
https://www.baamboozle.com/game/1952559 10 хв.
|
|
||
12 |
Lesson - review- Підсумок уроку: |
Запитати чи сподобався урок. Нагадати, що оцінки у електронних щоденниках, |
|
||
13 |
Homework Домашнє завдання: |
Впр 7, стор 54-п, правило much/ many на стор. 54 – знати |
|
||
Вправа для очей:
Girls and boys, Point to the door.
Girls and boys, Touch the floor.
Girls and boys, Point to a chair.
Girls and boys, Touch your hair.
Girls and boys, Point to the window.
Girls and boys, Say ‘Goodbye’ and go.
Fill in many or much.
Fill in many or much.
Fill in many or much.