Урок "Як птахи піклуються про своє потомство? Розмноження птахів"

Про матеріал

Урок має на меті розповісти учням про особливості життя птахів; про те, як птахи піклуються про своє потомство; розвивати спостережливість, мовлення, мислення, пам'ять; вчити правил поведінки в природі

Перегляд файлу

Тема: Як птахи піклуються про своє потомство? Розмноження птахів

Мета: розповісти учням про особливості життя птахів; про те, як птахи піклуються про своє потомство; розвивати спостережливість, мовлення, мислення, память; вчити правил поведінки в природі

Хід уроку

  1. Організаційний момент

 

Люблю я свій розум,

Увагу та пам'ять.

Працює мій мозок

І вчусь я старанно

Сприймаю все нОве

І мислю логічно

Учителя слово

ЗдІйсню практично

 

  1. Актуалізація опорних знань.
  • Проведемо урок у формі кейсу. Отож, перший кейс:

Гра « Перший мільйон»

 

  1. Оголошення теми та мети.
  • На сьогоднішньому уроці ми поглибимо знання про тварин і дізнаємось, як птахи піклуються про своє потомство. Подивимось, що нам підготував другий кейс ( дістаю) КЕЙС: ОБЄДНАТИСЯ В ГРУПИ.
  • Перед цим, пригадаймо правила роботи в групі :
  1. Не кричати
  2. Поважати одне одного
  3. Уважно слухати завдання
  4. Бути активними
  • За допомогою коробочок, мовчки, розділіться на групи, показавши жестами слово, яке написане у кожного.

(Діти об*єднаються в групи)

Час на виконання – 6 хвилин

1-ша група працює над питанням Як піклується про своє потомство ремез? ( фото на екран)

2-га: Як піклується про своє потомство зозуля?(фото на екран)

3-тя: Як піклується про своє потомство перепілка?(фото на екран)

4-та: Як піклується про своє потомство ткачик?(фото на екран)

(Кожному приклеюю стікер)

  • Третій кейс: за допомогою стікерів, які наклеєні біля кожного, об»єднайтеся в нові групи. В нових групах розкажіть про те, що дізналися від попередньої групи.

(Об*єднуються в нові групи)

  • Четвертий кейс: фізкультхвилинка
  • П»ятий кейс: ЕРУДИТ
  • Дайте відповіді на питання:
  1. Чим виділяється ремез?
  2. Де розміщає своє гніздо ремез?
  3. Якщо самки в гнізді нема, чи пропадають яйця?
  4. Як піклуються про пташенят батьки-ремези?
  5. Чому зозуля підкидає свої яйця в інші гнізда?
  6. Як намагається вижити пташеня зозулі?
  7. У скільки гнізд зозуля підкидає яйця?
  8. Де влаштовує своє гніздо перепілка?
  9. Де ночують пташенята перепілки?
  10. Чи допомагає самець висиджувати яйця?
  11. Яка пташка будує найбільші в світі гнізда?
  12. Які хижаки найбільше люблять поласувати яйцями ткачика?

 

  • Гарно попрацювали та дізналися багато нового. Шостий кейс підготував наступне завдання:
  • Яка незабаром настане пора року? ( Весна)
  • Використовуючи написи, спробуймо скласти правила поведінки у лісі навесні. На дошку в клітинку вішаємо написи вірні, а на дошку в косу лінійку ті, як не потрібно поводитися в лісі.

Кейс 7: На паперових долоньках відповісти на такі питання:

1.Що цікавого я вивчив?

2. Мій настрій після уроку

3. Що важко було?

4. Мені не сподобалося…

5. Що мені ще було б цікаво?

 

  • Дякую учім за роботу під час уроку. Оцінки ви зможете подивитися у своїх електронних щоденниках.

 

doc
Додано
26 березня 2018
Переглядів
948
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку