Матеріал для інклюзивного навчання для дітей із затримкою психічного розвитку. Мета уроку увести та активізувати нові лексичні одиниці, структури What is this? What's this? It is a/an… , формувати навички аудіювання, уміння виділяти головне з прослуханого; формувати навички говоріння; формувати навички відтворювати за зразком графічний образ літери Mm.
Корекційна мета: формувати творчу і пізнавальну активність через гру, зорово-моторні координації, викликати позитивні емоції та емоційні зв'язки завдяки нестандартним ситуаціям, формувати уміння спілкування, застосування міміки, жестів, рухів тіла, посмішки;
Конспект уроку з англійської мови для 1 класу на тему «Природа. Тварини» Інклюзивне навчання
(для дітей із затримкою психічного розвитку)
Мета: навчальна: увести та активізувати нові лексичні одиниці, структури What is this? What’s this? It is a/an… , формувати навички аудіювання, уміння виділяти головне з прослуханого; формувати навички говоріння; формувати навички відтворювати за зразком графічний образ літери Mm.
розвиваюча: тренувати пам'ять, увагу, фонематичний слух
виховна: виховувати культуру поведінки на уроці, навчати організовувати своє робоче місце, уміння контролювати й оцінювати свої дії, проявляти ініціативу у взаєминах з іншими дітьми;
Корекційна мета: формувати творчу і пізнавальну активність через гру, зорово-моторні координації, викликати позитивні емоції та емоційні зв’язки завдяки нестандартним ситуаціям, формувати уміння спілкування, застосування міміки, жестів, рухів тіла, посмішки;
Тип уроку: урок формування умінь та навичок
Методи і прийоми: особистісно орієнтоване та інтерактивне навчання, здоров’я зберігаючі технології, ІКТ, комунікативний метод, ігровий, рефлексія, рольова гра, метод Аткінсона, метод асоціативних символів через імітацію;
Обладнання: відеозапис пісень, finger puppets, тематичні малюнки, картки для виготовлення “My Letter Book”
Хід уроку
І. Загально –корекційна частина
1. Привітання
Good morning. Glad to see you.
One, two, three, look at me!
2. Нервово-психологічна підготовка
Fillings song “How are you?”
3. Повідомлення теми і мети уроку
ІІ Основна частина уроку
1. Логопедична зарядка
Repeat and move like animals:
I want to be a monkey,
I want to be a frog,
To mew like a cat,
To jump like a dog (імітація рухів тварин)
2. Phonetic drills:
[æ][p][d][g][3:][l][o:][t][e][i][eә]
[ð] [Ɵ]
This is a frog.
That’s a dog.
This is a hare.
That’s a bear.
2. Уведення та активізація нових ЛО
1) Метод асоціативних символів через імітацію, максимально наближену до реальності.
- What is this? What’s this? It is a/an…
- What colour is it? Is it big? Is it small? Do you like it?
Обов’язково перевіряємо, чи запам’ятав учень запропоновані образи-символи, після чого працюємо за технологіями: дивись-слухай-роби; слухай-роби; роби-кажи (Look, Listen and Do; Listen and Do; Do and Say).
2) Метод Аткінсона (заснований на використанні ключових слів або фонетичних асоціацій) або “Keyword method”
Котик Кет з’їв Kitekat
БульДОГ ДОГнав хотДОГ
Манку їла monkey
ТАЙ ГАрний tiger
Elephant приміряв БАНТ
Одягнув свій шарф giraffe
3.Фізкультхвилинка
Touch your shoulders!
Touch your nose!
Touch your ears!
Touch your toes!
Hands up!
Hands down!
Hands on your hips!
And sit down!
4.Aудіювання
1) The miming story “I go to the Zoo” (розповідь супроводжується мімікою та жестами)
2) Guessing game “Name the animal”
|
It is a frog
|
|
It is a tiger |
|
It is a lion |
|
It is an elephant |
|
It is a monkey |
5. Письмо
Графічне відображення літери Mm. Учитель демонструє на дошці, як правильно писати літеру, а потім пропонує «написати у повітрі»
ІІІ Заключна частина уроку
1. Підведення підсумків уроку
Чи сподобався урок? Що найбільше сподобалося?
2. Закінчення уроку
Our lesson is over. Goodbye!