Матеріал, мета якого активізувати ЛО за темою, вивчені на попередньому уроці, увести та активізувати нові ЛО, структури I can/ can't; I have/ haven't в говорінні та письмі, розвивати уміння описувати іграшку та зовнішність людини, розвивати навички читання з повним розумінням змісту прочитаного, формувати правильну вимову та інтонацію, формувати фонематичний слух, увагу, пам'ять, мовну догадку та мовленнєву реакцію учнів, виховувати здоровий спосіб життя, інтерес до вивчення англійської мови, наполегливість у здобутті нових знань
Конспект уроку з англійської мови для 2 класу
на тему «Людина. Познайомтесь із Піноккіо!» (підручник Несвіт А.)
Мета: навчальна: активізувати ЛО за темою, вивчені на попередньому уроці, увести та активізувати нові ЛО, структури I can/ can’t; I have/ haven’t в говорінні та письмі, розвивати уміння описувати іграшку та зовнішність людини, розвивати навички читання з повним розумінням змісту прочитаного, формувати правильну вимову та інтонацію;
розвиваюча: формувати фонематичний слух, увагу, пам'ять, мовну догадку та мовленнєву реакцію учнів,
виховна: виховувати здоровий спосіб життя, інтерес до вивчення англійської мови, наполегливість у здобутті нових знань
Тип уроку: урок розвитку умінь і навичок
Методи і прийоми: особистісно орієнтоване навчання, здоров’я зберігаючі технології, комунікативний метод, ігровий;
Обладнання: аудіо запис пісні-привітання, вербальні опори, тематичні малюнки, картки для читання
Хід уроку
І Початок уроку
1. Привітання (пісня “How are you”)
2. Уведення в іншомовну атмосферу
- How are you? What is your appearance? What have you got?
3. Повідомлення теми і мети уроку
ІІ Основна частина уроку
1. Фонетична зарядка
[b][t][h][s][eә]
Pete these feed need meat eat [i:]
Eve we keep see read team
[f] fair
[ei] straight
[o:] tall
[Λ] plump
[∫] short
[w] wavy
[3:] curly
[a:] dark
2. Активізація ЛО
Ex. 1 p.48 Listen and repeat. Гра “Guess” Stick pictures.
3. Говоріння
a) Опиши свою зовнішність. Гра “Touch your nose” ( повторення вивчених ЛО )
b) Ex. 1 p. 44, 46 Listen and repeat
c) I am a boy / a girl. I have got a nice face. …
4. Читання
Ex. 4 p. 49
A) monkey, funny face, two arms, two feet, ten fingers, ten toes, a kind smile
- What animal can you see in the picture?
B) Listen and read the text.
C) Choose and say Ex. 5 p. 49
5. Фізкульхвилинка
Пісня “Head and Shoulders”
One, two, three
Look at me!
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
Sit down.
6. Уведення та активізація нових ЛО
А) Ex. 1 p.50 Listen and repeat. Фонетичне відпрацювання ЛО
B) Активізація ЛО в читанні, картки для читання
С) Активізація ЛО в структурах I can/ can’t; I have/ haven’t
Ex. 2 p. 50 Listen and sing
7. Говоріння
Ex. 3 p. 50 Speak English I’ve got two eyes and I can see.
Ex. 4 p. 51 Look and say “Yes”/ “No”
8. Письмо
Ex. 5 p. 51 (4-6) Написати заперечні речення
ІІІ Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання: С.51, впр. 5 написати 3 заперечні речення
2. Підведення підсумків уроку