Урок з англійської мови для 2 класу за темою «Моя школа»
Складений за матеріалами підручника для 2-го класу «Англійська мова» С. Губарєва, О Павліченко, Л.Залюбовська
https://us05web.zoom.us/j/84687418828?pwd=fb58ux06Wf8rGdQ0tSuuxYbVIAwRGw.1
https://www.youtube.com/watch?v=S_fI_uFR9h4
Тема: «I have got a schoolbag»
Мета: увести нові лексичні одиниці теми, удосконалювати навички учнів в аудіюванні в усному мовленні, повторити вираз have got/ has got, розвивати навички читання та письма, виховувати прагнення вивчати англійську мову, організованість.
Обладнання: підручник робочий зошит, картки з ЛО.
Тип уроку: уведення нового матеріалу.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
1.1 Повідомлення теми і мети уроку.
1.2.Привітання з класом, бесіда.
Teacher: Good morning, children!
Pupils: Hello, teacher!
Teacher: How are you today?
Pupils: We are fine, thank you!
Teacher: Sit down, please.
( перегляд відео-вітання) HELLO Song _ Simple Song for Kids.mp4
Етап II. Мовленнєва зарядка
Скоромовка.
T: Look at me! What box do I have? Name the sound.
P: Oo [o:]
T: Well done! Repeat after me.
Look on a book and after copybook in a room.
P: (Учні промовляють усі разом, потім розповідають по черзі на пам’ять)
ІІ. Основна частина
2.1.. Уведення нового лексичного матеріалу.
T: Open you book page number 21, exercise 2a) and repeat after me. ( вчитель називає шклільні речі, а учні повторюють декілька разів. Ці ж самі нові слова виводимо на screen-projector.
2.2 Аудіювання.
Т( вчитель промовляє слова, а діти показуюють які в них є шкільні речі)
Show me a pen! Etc.
2.3. Читання.
Т: Look at the exercise 4, read the words. Прочитай слова.
2. 4. Говоріння.
Т: Назви хто, з твоїх однокласників що має з шкільних речей які ми сьогодні вивчили.
For example: Diana has got a pan.
Ivan has got a schoolbag
And I have got a….
Фізкультхвилинка. Танець пінгвінів
2. 5. Письмо.
Т: Open your activity books and put the words in order. ( вправи робочий зошит)
ІІІ. Заключна частина уроку.
Summarizing
T-P-P-P-P-P