План-конспект розробки уроку для активізація вживання лексичного матеріалу, розвитку навичок аудіювання та говоріння.
Буренкова Юлія Андріївна, учитель англійської мови
Term 2 / Form 4 Students: 17 Date: 24.02.21
Lesson 14 (46)
Topic: Beautiful places for travelling
Aims: to develop speaking, reading, listening, writing skills; to use active vocabulary.
Supplement: vocabularies, textbooks, WBs, HOs, audio-records, blackboard, flash-cards.
Lesson order
Elicit: I can speak about beautiful places.
Буренкова Юлія Андріївна, учитель англійської мови
Семестр 2, клас 4Б Учні: 17 Дата: 24.02.21
Урок 14 (46). Тема: Гарні місця для подорожування
Цілі: розвивати навички читання, письма, говоріння та аудіювання; розвивати вживання активного словникового запасу з теми.
Обладнання: словники, підручники, робочі зошити (друковані), роздатковий матеріал (картки зі словами, реченнями та малюнки), аудіо-запис, дошка, флеш-картки.
Хід уроку
І. Вступ.
1.1. Організаційний момент (привітання, перевірка відсутніх).
1.2. Перевірка домашньої роботи (РЗ ст.60 впр.3).
1.3. Оголошення теми та мети уроку.
1.4. Повторення (розминка):
- опис погоди вчора та сьогодні з опорою на флеш-карти (питання-відповідь);
- пори року й місяці (учні з’єднують малюнки та назви).
ІІ. Основна частина.
2.1. Словникова робота:
- презентація нових лексичних одиниць (з використанням картинок);
- учні з’єднують відповідності нових слів та малюнки (робота біля дошки);
- відпрацювання вимови слів (повторення хором та окремо).
2.2. Аудіювання.
- підготовка: передбачення за малюнками;
- прослуховування (ст.117 в.2);
- обговорення та відтворення почутого.
2.3. Фізкультхвилинка (пісня та руханка).
2.4. Читання. РЗ ст.62 в.3.
2.5. Відтворення здобутого на уроці:
- робота в міні-групах (проектні технології – розподілити малюнок, назву і опис місця);
- говоріння (презентація виконаних міні-проектів).
ІІІ. Заключна частина.
3.1. Підсумки, оцінювання, мотивація.
Результат: я вмію називати цікаві місця і описувати їх.