Урок з курсу «Я досліджую світ» та англійської мови
Тема. «Я досліджую світ». Який я? Яка я?
Англійська мова. My body.
Урок з курсу «Я досліджую світ» та англійської мови
Тема. «Я досліджую світ». Який я? Яка я?
Англійська мова. My body.
Мета:
«Я досліджую світ»:
формувати предметні компетентності:
формувати ключові компетентності:
Англійська мова:
формувати предметні компетентності:
формувати ключові компетентності:
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Вид уроку: інтегрований урок.
Обладнання: Н. М. Бібік, І. О. Большакова, М. С. Пристінська «Я досліджую світ» (Навчальний зошит. Частина 1.), Ростоцька М., Карп’юк О. «Англійська мова» 1 клас, мультимедійний проектор, презентація до уроку, картки із буквами англійського алфавіту, іграшкова мавпочка, плакат для гри «Я вивчаю себе», картки для гри «Так чи ні».
Хід уроку
І. Організаційний момент. Привітання
Вчитель початкових класів.
Продзвенів дзвінок,
Починається урок.
Наші вушка на маківці.
Очі ширше відкриваємо,
Слухаємо і запам'ятовуємо.
Ні хвилини не втрачаємо.
Вчитель англійської мови.
Good morning, children!
Good morning! Good morning! Good morning to you!
Good morning, dear teacher! We are glad to see you!
I am glad to see you too! Sit down, please.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів. Повідомлення теми уроку.
Вчитель початкових класів.
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Вчитель англійської мови.
Фонетична зарядка.
- У нас в гостях кумедна мавпочка «а monkey». Давайте разом з нею пограємо. Мавпочка дуже любить грати з м'ячем. Уявіть, що ваші губи - це два червоних м'ячика, які зіткнулися один з одним і миттєво розлетілися в різні боки. Тепер спробуйте вимовити звук [b] так, щоб здути пір'їнка: [b], [b], [b].
- Добре! Пір'їнка відлетіла, значить, ви правильно сказали цей звук [b].
Наша мавпочка любить грати в дощову погоду. Коли вона приходить додому, вона гріє свої лапки і дихає на них [h]. Давайте і ми зігріємо свої ручки: [h], [h], [h].
- Молодці! Тільки що, граючи з мавпочкою, ми вимовляли англійські звуки - [b], [h]. (Учитель показує картки). А зараз давайте згадаємо, як мавпочка ходила до лікаря і вимовляла звуки [m], [w], [ai].
ІІІ. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу.
Катруся цікавиться, чим відрізняються діти?
(вчитель підбиває підсумок, що у всіх людей є очі, вуха, ніс, рот).
(вчитель підбиває підсумок, що всі частини тіла важливі).
Було собі два брати
І обидва Кіндрати:
Через доріжку живуть
І один одного не бачать. (Очі)
Мають його пароплави,
Мають його й люди.
Ну а хто не вихований,
Суне його всюди. (Ніс)
Дві дірочки голови
Усе чують навкруги.
А нам треба відгадати,
Як їх називати? (Вуха)
голос мами, тата.) Вуха – це орган слуху. Як потрібно берегти вушка? (Не можна пхати у вухо різні предмети, особливо гострі.) А ще в приміщенні, де багато людей, не можна голосно розмовляти.
Все життя обганяють одне одного,
А обігнати не можуть. (Ноги)
Хвилинка відпочинку
Вчитель англійської мови.
Вчитель початкових класів.
Знає нас і він, і ти.
Між собою ми брати.
Робимо життя яскравим,
Все навкруг стає цікавим.
Вушка чують спів пташок,
Голос батька, рідної неньки.
Смак відчує язичок —
Чи гірке, чи солоденьке.
Очі бачать кольори,
Розмір, форму всіх предметів.
Носик нюха навкруги,
Ловить запахи в повітрі.
Шкіра може підказати,
Чи колюче, чи гладеньке,
Чи холодне, чи тепленьке.
Пам'ятайте п'ять братів,
Звуть нас — органи чуттів.
Вчитель англійської мови.
Хвилинка відпочинку
Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,
And eyes, and ears, and mouth, and nose,
Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.
ІV. Узагальнення і систематизація знань учнів.
З’єднати лініями предмети та відповідні частини тіла.
Вчитель англійської мови.
Гра «Я вивчаю себе»
Учень підходить до плакату з чоловічком, у якого відсутні частини тіла. Бере малюнок із зображенням частин тіла і промовляє: It is a head. It is a nose. It is a leg тощо. Якщо називає слово правильно, то прикріплює цю частину тіла до плакату .
V. Підбиття підсумків уроку.
Гра «Так чи ні».
Якщо ви згодні з тим, що я говорю, ви показуєте зелену картку, а якщо ні – червону картку.
Вуха потрібно мити.
Ніколи не встромляти сторонніх предметів у ніс.
Зуби можна не чистити.
Читати можна лежачи тощо.