Урок_квест_Врятуй_Королівство_Чисел

Про матеріал
Урок-квест «Врятуй Королівство Чисел!» Клас: 5 Тривалість: 45 хв Тип уроку: інтерактивна гра-квест Мета: • розвивати інтерес до математики; • закріпити знання з обчислень, дробів, логічних задач, геометрії; • виховувати вміння працювати в команді.
Перегляд файлу

Урок-квест «Врятуй Королівство Чисел!»

Клас: 5

Тривалість: 45 хв

Тип уроку: інтерактивна гра-квест

Мета:

• розвивати інтерес до математики;

• закріпити знання з обчислень, дробів, логічних задач, геометрії;

• виховувати вміння працювати в команді.

1. Організаційний момент

Доброго дня, юні математики! Сьогодні нас чекає незвичайний урок — ми вирушимо у подорож до Королівства Чисел, яке потрапило під владу злого мага Безладу. Щоб врятувати королівство, вам потрібно пройти 5 випробувань і зібрати 5 ключів знань.Тільки тоді ми відкриємо скриню мудрості!

2. Хід квесту

Кожна станція — випробування. За кожне виконане завдання команда отримує 1 ключ (бал).

Команди працюють або по черзі, або одночасно, якщо простір дозволяє.

Станція 1. «Міст обчислень»

Щоб перейти через міст, треба правильно розв’язати приклади:

125 + 275 = ? 

 600 – 245 = ? 

 36 × 3 = ?  

72 ÷ 8 = ? 

 (24 + 16) ÷ 4 = ?

Станція 2. «Таємниця дробів»

Маг Безлад переплутав частини фруктів. Складіть цілі фрукти: 1/2 + 1/4 + 1/4 = ?   3/8 + 2/8 + 3/8 = ?

Станція 3. «Математичний лабіринт»

Щоб вийти з лабіринту, рухайтесь лише по правильних обчисленнях.Напр.: 10 +2 = 12 ×2 = 244 = 20÷5 = 4 (фініш).

Станція 4. «Загадки від мага Безладу»

1. У трьох братів по дві сестри. Скільки всього дітей у сім’ї? (5)

2. Батько і син важать 100 кг. Батько важить у 4 рази більше. (80 і 20)

3. Дві матері й дві дочки з’їли три яблука. Як так? (Бабуся, дочка, внучка)

Станція 5. «Геометрична вежа»

Побудуйте фігуру з найбільшою площею, використовуючи 10 паличок. Поясніть вибір.

3. Підбиття підсумків

Учитель підраховує кількість ключів. Команди, які врятували Королівство, отримують грамоти або призи.

4. Рефлексія

Що вам сподобалось найбільше? Яке завдання було найскладніше?

Матеріали:

• Аркуші для завдань і балів;

• Картки з дробами;

• Таблиця лабіринту на дошці або папері;

• Палички чи трубочки для геометричної станції;

• Маленькі призи (наклейки, солодощі, сертифікати).

docx
Додано
9 червня
Переглядів
12
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку