Unit 6. Lessons 11- 12
Клас: 2
Тема: «Doing Things»
Підтема: Повторення та узагальнення вивченого
Цілі уроку:
Практичні:
Повторити й активізувати лексичний та граматичний матеріал теми.
Практикувати у вживанні граматичних структур «I am, He is, She is » дієслів з -ing закінченням та вивченої лексики
Розвиваючі:
Тренувати в сприйманні на слух та зоровому сприйманні.
Тренувати пам'ять та увагу, розвивати мислення.
Розвивати інтелектуальну, емоційну та мотиваційну сфери особистості учня
Виховна:
Виховувати доброзичливу атмосферу в класі, толерантне ставлення учнів один до одного, вміння співпрацювати та допомагати.
Прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства.
Освітня:
Удосконалювати зорове сприймання, удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння.
Обладнання: комп’ютер, картки.
Підручник: Карп’юк О. Д. Англійська мова English with Smiling Sam
Тип уроку: урок повторення.
Види діяльності на уроці /Activities at the lesson: самостійна робота, фронтальна робота, групова робота, робота з роздатковим матеріалом, робота з опорою на наочність, робота за зразком, інтерактивні вправи.
Хід уроку
T: Good morning, everyone!
Ps: Good morning
T: Are you ready for today’s lesson?
Ps: Yes.
T: Very good, my dear..
Ps: T: Sit down, please. Good morning.
Let’s start our lesson.
The topic of our lesson is “Revision”. We will practice the vocabulary, read, make up the sentences, listen to audio scripts, write and have a fun.
Today, a teddy bear came to our lesson. Say hello to the teddy bear.
Hello, children. I have to do a lots of different exercises Will you help me? But first, let's get to know each other.
Questions.
What’s your name?
How old are you?
How are you?
And I am so happy. So, let’s sing a song. Hello. How are you?
T: We are going on a trip with the teddy-bear.
The first station is Phonetic.
Ми вирушаємо в подорож і перша наша станція станція Фонетична.
Game «Find the sound [p]»
T: Зараз ми зупиняємось на ФОНЕТИЧНІЙ станції. Я знайшов листа і в ньому потрібно знайти слова із звуком [p], а я не вміє. Let's help him.OK?
Ch: OK.
T: Well. When you hear a sound {p} – clap your hands. Тоді почувши слово із звуком [p] сплесніть в долоні. Аге you ready? Ви готові?
Ch: Yes, of course.
T: Pen, ten, lip, ball, , leg, pet, cat, pencil, rabbit, red, pig, map, clap, nose, body, pig, lesson, hand, pink.
T: Very good. Now repeat after me words with a sound [p]. Pen, lip, pet, pencil, pig, map, clap, pig, pink.
3. And now you know all the colours and animals. Let's remember them.
М и вже з вами вивчили кольори і тварин. Давайте пригадаємо їх.
T – Now look at this board, please.
- What is it? (на інтерактивній дошці з’являються тварини, діти називають їх та колір)
S1 – It’s a zebra.
T – What colour is it?
S1 – It’s blue.
Наступна наша станція «ПОШУКОВА» і тут нашої допомоги потребує ведмедик, бо він ще досі не знає слів. А ми знаємо, правда? Maybe we help him? Можливо ми йому допоможемо?
Знайди слова URMONDAYML DFTUESDAYNM ERWEDNESDAYO THURSDAYR BOFRIDAY MSATURDAYC ZSUNDAYT |
So, let’s sing a song “Days of the week”.
• What day is it today?
It is ______ today.
• What is the first day of the week?
The first day of the week is__________.
• What is the last day of week?
The last day of the week is __________.
• What is the day before (перед) Saturday?
It is ________ .
• What is the day after (після) Monday?
It is ________ .
When do you have your English lessons?
T: Wonderful. Ми прибули на станцію ПОВТОРЕННЯ СЛІВ. І нам потрібно розгадати кросворд.
Ps: OK
T: What is it?
Ps: It is…
Т: OK. Тепер ми зупинимось на Станції ВІДПОЧИНКОВІ». Do you like to relax? Чи любите ви відпочивати?
Ch: Yes, of course.
Давайте покажемо як ми вміємо відпочивати
Let’s sing a song “Head, shouldens, knee and toes”.
Open your book on page 84. Exercise 1. Listen and find.
IT'S LUNCH TIME!
Ms Lemmon: What's the time? Two o'clock! Where are the children?
Jessica...! Jessica: I'm here, Ms Lemmon. Look at me! I'm swinging.
Ms Lemmon: Come here! It's lunch time! Luke...!
Luke: I'm here, Ms Lemmon! Look at me! I'm climbing a tree!
Ms Lemmon: Be careful and come here! Elliot...!
Ms Lemmon, Jessica, Luke: Elliot... Elliot!
Greg: Look! He is sleeping under the tree!
Ms Lemmon: Wake up, Elliot! It's lunch time!
T: -Well, children. На домашнє завдання вам потрібно підготуватися до діагностувальної роботи.
Підведення підсумків уроку
T: Now, it is time to make a conclusion of our lesson.
Did you like the lesson?
If you liked the lesson, show me the green pencil.
If you didn't like the lesson, show me the red pencil.
Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson. Have a nice a day.
Sing a song “Good-bye, good-bye”.
Ps.: Good-bye teacher! Thank you for the lesson, too.
https://www.youtube.com/watch?v=CuI_p7a9VGs