Урок 26 (9)
24.01.2019р.
Тема: Зовнішність
Підтема: Узагальнюючий урок з теми «Зовнішність»
Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми.
Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, запис пісні «One Fine Face», комп’ютер, телеекран.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Greeting Привітання
Учитель питає в учнів як їхні справи за допомогою римування
Hello, hello
How are you?
I’m fine
I’m sad
I’m scared
I’m happy
I’m hungry
I’m sleepy
I’m o’k!
Потім учитель опитує дітей про їхні справи
Учитель разом з учнями слухають пісню «Good morning» Разом з дітьми співає пісню
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: At this lesson we’ll remember the vocabulary on the topic «Appearance» and practise in speaking about appearance.
3. Warming up Введення в іншомовну атмосферу.
Гра «».
4. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 2 (с. 37) (письмово)
Учні читають відповіді на кросворд
ІІ. Основна частина уроку
1. Vocabulary Revision. Повторення ЛО теми
1) Listening. Розвиток навичок аудіювання
Намалюй монстра
Учитель читає учням опис зовнішності Боба монстра. Діти повинні намалювати його за почутим.
I’m Bob monster. I have got a big face. I have got three eyes, one blue nose, two lips and five ears. I’ve got brown hair. My body is fat. I’ve got three hands and two legs.
Учитель разом із дітьми обговорюють малюнки
2) Group work. Робота в групах
Гра “Bingo
Учні діляться на 4 групи і отримують ігрові поля та картки із зображенням предметів одягу . Учитель витягує картку із зображенням будь-якого предмету одягу і зачитує назву учням.. Команди, які мають такі малюнки на ігрових полях. Накривають їх картками. Виграє та команда, яка першою закриє поле. Вона має сказати слово «Bingo»
3) Physical Activity Фізкультхфилинка
Учитель з учнями виконують рухи під пісню «Head, shoulders, knees and toes»
Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,
And eyes and ears and mouth and nose,
Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.
4) Speaking Розвиток умінь мовлення
Гра «Crocodile»
Учень або учениці показують предмет одягу, не говорячи ані слова, а інші мають вгадати. Який предмет він показує. Той, хто відгадає, стає ведучим.
5) Physical Activity Фізкультхфилинка
Учні повторюють за вчителем рухи
Hands up
Hands down
Hands on hips
Turn right
Turn left
Sit down
Jump
Jump
Ru-u-un
And clap hands!
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання. Homework
1) Повторити слова і правила
2. Summarizing Підведення підсумків уроку
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What did we practise at this lesson?
What task was the most difficult to do?
Was this theme easy for you?
What theme would you like to study next time?