Відкритий урок англійської мови в 5 - Б класі з теми "Future Simple"

Про матеріал
Oзнайомити учнів з утворенням граматичних структур у Future Simple і вчити вживати їх на письмі та у мовленні; навчати використовувати структури майбутнього часу Shall I …? Will you …? сприяти вивченню та активізації в усному мовленні лексичних одиниць та граматичних структур необхідних для бесіди в майбутньому часі.
Перегляд файлу

Навчально – виховний комплекс №1

 

 

 

Відкритий урок англійської мови

в 5 - Б класі з теми

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         Вчитель англійської мови 

                                                                                     Гура Світлана Володимирівна,

                                                                          спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

 

 

Енергодар

2011

 

Тема. Future Simple

Мета:

            - ознайомити учнів з утворенням граматичних структур у

            Future Simple і вчити вживати їх на письмі та у мовленні;

            навчати використовувати структури майбутнього часу

            Shall I …? Will you …?

            сприяти вивченню та активізації в усному мовленні

            лексичних одиниць та граматичних структур необхідних для

            бесіди в майбутньому часі;

  • формувати навички діалогічного мовлення на рівні мікро діалогу з опорою на наочність; поглиблювати знання учнів про святкування Великодня;
  • виховувати культуру мовлення (лексичне багатство, синтаксичну різноманітність, граматичну правильність); виховувати повагу до англійської мови та багатих народних традицій.

Тип уроку: урок вивчення та первинного закріплення знань

                   (комбінований)

Методи і методичні прийоми:

                 словесний (пояснення Future Simple; опис святкування

                 Великодня);

                 наочний (ілюстрації по темі «Великдень»);

Обладнання: підручник, зошит, презентація PowerPoint (“Future

Simple”, “Easter”); кольорові олівці,папір.

ФОПД:  колективна

Хід уроку

  1. Організаційний етап

Greeting

 

  1. Перевірка домашнього завдання

Home Assignment Check

T:Let us check our homework. So shall we start?

    But before we start, let’s warm up.

    How are you today?

    Are you ready for our lesson? OK. Let’s go!

   (p.73 – words; Ex.2, p.74)

  1. Підготовка учнів до засвоєння нових знань (мотивація)

Т: What day\date is it today? Please open your copybooks and write down the date.

     Today is an unusual lesson.

Firstly because there are more of us today than usually. You can meet our guests. Secondly we are going to learn about Easter while travelling in the future. You will be able to know some new things about Easter and even see them. So. Let’s go!

  1. Вивчення нового матеріалу

Презентація Future Simple .     Look at the screen!

Future Simpleчасова форма дієслова , що виражає дію, яка відбудеться або відбуватиметься в майбутньому . Future Simple утворюється з допоміжних дієслів  shall і will та інфінітив основного дієслова без частки to. Допоміжне дієслово shall вживається в першій особі однини і множини, will– у другій і третій особі:

+ I\we shall work.    He\she\it\you\they will work.

         _ I\we shall not work.    He\she\it\you\they will not work.

         ? Shall I\we  work? Will He\she\it\you\they  work?

T: Soon we’ll celebrate Easter.

What do you know about this holiday? Look at the screen!

Презентація Easter

  • T: But first of all, look at the screen. Here are some new words. Let’s read the words all together. (Слайд 21)
  • T: And now we’ll listen Easter Legend .. (Слайд 22 - 26)

 

  1. Первинна перевірка засвоєння знань
  • Ex.1, p.88 Read and say that your friend will do the same.
  • Ex.2, p.88 Say that the person in brackets shan’t or won’t do the same.
  • Ex.3,p. 88   Make up questions.
  • Фізкультхвилинка
  1. Первинне закріплення знань

(HO1) True or False

T:Кролик склав  для вас декілька завдань. В першому  з них переплутані букви в словах. Ваша задача привести слова в порядок. (Слайд 31-34)

  • Task 1. Unscramblethewords: (Слайд 31)
  1. gegs –
  2. ihed –
  3. ares –
  4. arbibt –
  5. ohcclotae –
  6. ksbaet –
  7. craorst –

 

  • Task 2. Write the sentences: (Слайд 32)
  1. an / There / is / basket /egg /in /the
  2. the / Rabbits / in / live / forests
  3. table / the /  There / carrots /on / are
  4. hare /A / doesn’t / chocolate /eat

 

 

  • Малюнок «Бані»(Слайд 33 -34)

 

  1. Контроль та самоперевірка знань
  • Знайти  словосполучення з українськими еквівалентами та скласти з ними речення в майбутньому часі. (Слайд 35)
  • Вставити пропущені букви. (Слайд 36)

 

  • Task 3.

Вам потрібно  розгадати зашифроване речення. Use the code . (Слайд 37)

A B C D E F G H I J K L M

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

N O P Q R S T U V W X Y Z

14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Easter is a feast of Christ Resurrection. (Слайд 38 – 41)

 

  • Переклад речень в майбутньому часі.

Ми святкуватимемо Великдень 24 квітня.

 Ми святкуватимемо Великдень 24 квітня?

Вона не святкуватиме  Великдень 24 квітнячерез рік.(Слайд 42)

  1. Підведення підсумків , рефлексія

Пдсумкова бесіда.

Ми святкуватимемо Великдень 24 квітня.

                  Ми святкуватимемо Великдень 24 квітня? 

Вона не святкуватиме  Великдень 24 квітнячерез рік.

 

Оцінювання та цінування учнів

Your marks areYou are very good. … is the best.

  1. Інформація про домашнє завдання

Вивчити лексичні одиниці , граматичні структури теми уроку

Ex.6, p.89 . Fill in ‘shall’ or ‘will’

Thank you. Good – bye!

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
29 квітня 2020
Переглядів
1053
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку