Відкритий урок на тему "Food" в межах методичного місячника «Психолого – педагогічний супровід адаптації учнів 5 класів до ІІ ступеня навчання»

Про матеріал
Закріпити знання навчального матеріалу з теми «Їжа»; вдосконалювати навички читання, усного мовлення, вживання в мовленні a / an /some; продовжити формування мовної здогадки та мовленнєвої реакції учнів.
Перегляд файлу

Навчально – виховний комплекс №1

 

 

 

 

 

Відкритий урок на тему:

 

«     »

в межах методичного місячника

«Психолого – педагогічний супровід адаптації учнів 5 класів

до ІІ ступеня навчання»

                                                                                                              

                                                                                                                                          

                                                                               Вчителя англійської мови

                                                                               Гури Світлани Володимирівни,

                                                                               спеціаліста І кваліфікаційної

                                                                               категорії

 

 

Енергодар

2012

 

Тема. Їжа

Мета:

закріпити знання навчального матеріалу з теми «Їжа»; вдосконалювати навички читання, усного мовлення, вживання в мовленні      a / an /some; продовжити формування мовної здогадки та мовленнєвої   реакції учнів;

розвивати слухову пам’ять, увагу, логічне та  асоціативне мислення, самостійність, пошуково – пізнавальну активність, уміння знаходити і виправляти фактичні помилки; уміння оцінювати  себе, робити висновки;

         виховувати бажання вести здоровий спосіб життя; формувати комунікативну компетенцію учнів.                         

Тип уроку:    урок закріплення знань

Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, аудіо записи, НО “Food” “At the supermarket” .

Методи та методичні прийоми: словесні (розповідь), наочні (ілюстрації до теми), практичні (вправи).

Форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальна, індивідуально – відокремлена, групова.

Хід уроку

  1. Організаційний етап

Привітання. Налаштування учнів на доброзичливу обстановку в класі.

T: Good day, everybody!  I’m glad to see you !

    Today’s lesson is an unusual because we have our guests.

    Turn around and  say “ Good day, teachers!”

    Who is on duty today? Who is absent today? What day is it today?

    How are you today ? Do you like to go to school?

Сl: “I like school”

 

 

 

  1. Перевірка домашнього завдання

T : Your homework was to learn a song At the supermarket and now order the lines.

T: Listen and sing a song.

     The leaders of your homework were … and you’ll be leaders of you teams.

     I’ve got three boxes with names and participants of your teams. Choose.

  1. Підготовка учнів до засвоєння нових знань (мотивація)

Сьогодні у нас урок – подорож до здорового міста, з метою поповнити наш лексичний запас, закріпити вивчені слова й вирази; граматичні правила вживання   a / an /some, щоб залучати вас до англомовної культури діалогу, складати рецепти приготування улюблених страв; розвивати слухову пам’ять, логічне та асоціативне мислення.

(Слайд 1,2)

 

     

T: So, today you’ll try work in groups.

     You must help each other!  Are you real friends?   

Cl:Yes, we do.  “ Caring Friends”

  1. Первинне закріплення знань

T: Look at the pictures and name the food.                            (Слайд 3-6)

T: Game “What is missing?”

                 (Слайд 7)         

T: Food divides into three groups: Junk, Fatty and Healthy food.

Write down these words into groups.

                                         (Слайд 8)

T: Мовленнєва та фізична розминка

Фізкультхвилинка

Hands up! Hands down!

Hands on hips! Sit down!

Stand up! Hands up!

To the sides! Bend left! Bend right!

One, two, three! Hop!

One, two, three! Stop!

                     Stand still! Sit down and sit still!      (Слайд 9)

T: Закріплення вживання A/an? Some?                              (Слайд 10,11)


V.   Контроль та самоперевірка знань

T: Put down A/an? Some?                             

Keys:  some bananas, some strawberries, some tea, some meat, some carrots, some onions,  an egg, a hamburger, some cheese, some milk, some grapes, some garlic, an apple.                                                                                     (Слайд 12)                                                                                 

T: Find odd-one-out

                         (Слайд 13)

T: Read and choose

                                           (Слайд 14)

T: Listen to the dialogue                                                              (Слайд 15)

Amy:   Wow! This is a big supermarket!

Max:   I like shopping at the supermarket.

           Mum and I come here every week.

Mum:  We need a lot of things today. Can you help me, please?

Mum:  We need some pasta and some bread.

Amy:   The bread is over there.

Mum:  Can you get me some onions and a cucumber, please?

Max:   OK.

Amy:  Oh, there are melons, too. I’d like a melon.

Max:   No, Amy! Don’t take that melon! Take one from the top!

Amy:  Oh, no! Sorry!

T: Complete the sentences                                                         (Слайд 16)

T: Do you like to work with a knife, a spoon and a plate?

     Where are your aprons? So you like cooking. Look at screen and read the recipe and do it.                                                                                (Слайд 17)

  1. Підведення підсумків, рефлексія

T: Did you like our lesson?         

Оцінювання та цінування учнів.

T: Today’s lesson is holiday for you and me and I have surprise for you. You are very nice and clever pupils. We are good today! Your marks are…

  1. Інформація про домашнє завдання
    1. Вивчити діалог.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
30 квітня 2020
Переглядів
486
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку