Unit: Music
Клас 6
Підтема: Музика у моєму житті (Music in my life)
Мета:
Практична: вдосконалювати вміння учнів використовувати англійську мову, як засіб спілкування в рамках теми: «Музика у моєму житті»; розширювати лексичний запас з даної теми;
Освітня: організувати діяльність учнів з повторення і активізації лексичного матеріалу теми; удосконалювати вміння і навички говоріння, аудіювання, читання та письма; навчати презентувати свою роботу.
Розвивальна: розвивати логічне мислення, активність, увагу, пам'ять; сприяти формуванню комунікативних навичок і умінь, пізнавального інтересу до даної теми; розвивати вміння розуміти зміст іншомовного тексту, виділяти необхідну інформацію.
Виховна: виховувати любов до музики, гарний смак; сприяти вихованню шанобливого, толерантного ставлення до іншої культури; виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови.
Обладнання: книга ,.Next Move 2,, ноутбук , мультимедійна презентація, відеозапис тексту «The Beatles», пісня, роздатковий матеріал з завданнями, плакати
Тип уроку: урок розвитку мовленнєвої компетенції, застосування знань, навичок і вмінь.
Очікувані результати:
правильно вживати лексичні одиниці з даної теми;
вживати минулий простий час,згідно обраного завдання на письмі;
спілкуватися у межах обраної тематики ;
чітко та обґрунтовано висловлювати свою думку.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО СПІЛКУВАННЯ
T.: Good morning, children! Stand up, please, and greet our guests!
Ps: Good morning , teacher!
T: I'm glad to see you! Sit down. How are you?
T: I think you are ready for the lesson and have a good mood.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Our lesson is devoted to music. Today we are going to speak about the role of music in your life, your favourite musical styles and tastes. We will read , listen to the music,repeat Past Simple and write a project. So our today's topic is “Music in my life".
Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.
T:
Look at the board, please, and read the expression of famous people,which will be the motto of our lesson!
“Music is the universal language of mankind “
T: Do you agree with these wonderful quotations?
P1: Yes, I do, because we can't imagine our life without music.
P2: I thing life without music would be boring!
P3: In my opinion, music helps us in difficult situations.
P4: Sometimes people speak different languages and don't understand each other but we all understand the language of music because it's universal and unites people of different countries
Reading rules.Учні повторюють правило читання буквосполучення - er в кінці слів.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework 1. Перевірка домашнього завдання.
T: By the way let's check your homework? What must you do at home?
P1: At home we wrote ex.4 at p.86
Guessing game.
T: Now guess what musical instrument is it?
Vocabulary Revision 2. Повторення й активізація Л
rock and roll, musician, pop, guitar, piano, saxophone, lead guitar, heavy metal, songwriter, jazz, flute, drums, classical, singer, pop star, folk, guitarist, violin, rock, producer |
||
Instrument |
Person |
Types of music |
What music do you like? Why? What types of music do you hate and why?
3.Listening.
Let”s guess what type of music is it? Open your S.B at p.81 ex.3
4.Pair work
( Game ‘Onion Rings”Ask and answer the questions:
1.What musical instruments do you like?
2.What is your favorite type of music?
5.Grammar
( Past Simple )Повторення вживання минулого простого часу для правильних та неправильних дієслів (таблиця)
6.Writing.
Put the verbs into the correct column:
Regular Irregular
like,write,do,watch,study,walk,listen,see,clean,go,be,play,come,read
7.Listerning
Your task is to listen the song “Yesterday” and to write missing words into the text.Let”s sing a song together
8.Time to Relax
.Mime musical instruments(guitar,drums,violin,saxophone,keyboard,piano)
9.Project Work.Робота в групах
Your task is to create a story about two famous bands:
Okean Elzy and the Beatles.Use the words in the box.
Учні записують розповідь на плакатах,потім захищають проєкт у групах
|
|
|
|
10.Додаткове завдання:Учитель малює на дошці основу для гри:
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Учні працюють у групах. Кожна група по черзі обирає цифру , а вчитель читає відповідне запитання. Якщо гравці відповідають на нього, то вчитель замість цифри на дошці ставить їхній значок:х або 0. Перемагає група,що має більшу кількість хрестиків або нуликів.
Questions:
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Let our lesson be over in unusual way. Let wonderful music sound for you! (There sounds the melody "What a wonderful world". May there be this music in your hearts! THANK YOU FOR THE LESSON!
План-конспект відкритого уроку з англійської мови у 6 класі за темою”Music”
учитель: Гнатченко М.М.
Корсунь – Шевченківська
ЗСШ I – III ст. № 5
2021 р.