Виховне заняття на тему: «Викликаємо служби 101, 102, 103, 104. Безпечні та небезпечні речі. Техніка безпеки під час канікул.»

Про матеріал

Виховне занняття для учнів 1-х та 2-х класів, які відвідують групу продовженого дня, на тему: «Викликаємо служби 101, 102, 103, 104. Безпечні та небезпечні речі. Техніка безпеки під час канікул.»

(Із дидактичним матеріалом)

Перегляд файлу

Тема: «Викликаємо служби 101, 102, 103, 104. Безпечні та небезпечні речі.

Техніка безпеки під час канікул.»

Мета: провести попереджувальні бесіди з техніки безпеки під час канікул; ознайомити учнів з різновидами служб порятунку та їх номерами телефонів; навчити розрізняти безпечні та небезпечні предмети; розвивати творчість, уяву, креативне мислення; виховувати самостійність, дисциплінованість.

Тип уроку: урок-бесіда.

Форми роботи: індивідуальна, парна, групова.

Обладнання: ноутбук, проектор, екран для проектора, презентація, дидактичні матеріали.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку.

  Продзвенів уже дзвінок   Починається урок!

  Тож і ми часу не гаймо,

  Працювати починаймо!

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів. 

-         Діти, пригадайте і скажіть будь ласка, які служби порятунку ви знаєте?

-         Який номер телефону, щоб зателефонувати в пожежну службу?

-         Який номер телефону, щоб зателефонувати в поліцію?

-         Який номер телефону, щоб зателефонувати в службу швидкої допомоги?

-         Який номер телефону, щоб зателефонувати в газову службу?

-         В яких випадках ми телефонуємо за цими номерами телефонів?

ІІІ.Ознайомлення з темою уроку.

Знаєте, мені пес, якого звати Патрон, надіслав телеграму, в якій він показав нам, які речі є для вас небезпечними. Тож давайте оглянемо їх та обговоримо, чому ці речі небезпечні.

1)Робота в парах.

Діти, я роздала вам листочки із завданням. Ви маєте знайти небезпечні на вашу думку речі і закреслити їх червоним олівчиком.

2)Руханка від пса Патрона. https://www.youtube.com/watch?v=foFUavVgKg4&ab_channel=%D0%9C%D1%

83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96%D1%86%D1%96%D0%BA

%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8%D0%B2%D1%96

%D0%B4%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%9E%D0%BB%D1%8C %D0%B3%D0%B8

3)  Перегляд відео про роботу служб порятунку.

https://www.youtube.com/results?search_query=%D1%81%D0%BB%D1%83%D

0%B6%D0%B1%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%82%D1

%83%D0%BD%D0%BA%D1%83+%D0%B4%D0%BB%D1%8F+%D0%B4%D

1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9

4)  Бесіда « Техніка безпеки під час канікул»

V. Робота в групах.

У вас є два листочки і малюнки безпечних та небезпечних предметів, безпечні ви наклеюєте на листочок з надписом «Безпечні предмети», а небезпечні наклеюєте на листочок з надписом «Небезпечні речі».

VІ. Закріплення вивченого матеріалу.

Гра « Правильно/неправильно» за допомогою червоних та зелених карточок.

1) Щоб зателефонувати в пожежну службу потрібно набрати 101. 2) Поліцейська машина червоного кольору.

3)    Щоб зателефонувати в службу швидкої допомоги набрати 103.

4)    Ножиці безпечний предмет.

5)    Книга безпечний предмет.

6)    Градусник небезпечний предмет.

VІІ. Підсумок уроку.

-   Що нового дізналися на занятті?

-   Які є служби порятунку? - Які речі є для вас безпечними? 

 

 

image 

image 

image 

image 

image


image 

 

 

 

 

НЕБЕЗПЕЧНІ

ПРЕДМЕТИ БЕЗПЕЧНІ

ПРЕДМЕТИ

 

 

 

 

 

image 

image 

image

pdf
Додано
5 грудня 2023
Переглядів
435
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку