Тема: Weather in different seasons
Мета:
ознайомити учнів із новими ЛО теми погода; формувати лексичну компетенцію з теми; активізувати лексико-граматичний матеріал у мовлені, складати міні діалоги про погоду;розвивати навички говоріння, читання, аудіювання і письма; виховувати любов до природи, взаєморозуміння, культуру спілкування; ознайомити учнів з особливостями сезонних та погодних умов у країні, мова якої вивчається.
Хід уроку
3. Фонетична зарядка. Актуалізація вивченого матеріалу
T: Every season has its weather. Now let’s improve our pronunciation. Pay attention on the sounds [w], [ծ ] Listen the tongue twister and then you’ll repeat it.
4. Мовленнєва зарядка (розмова про погоду за вікном)
II. Основна частина.
5. Оголошення теми уроку
6. Введення нових лексичних одиниць
Підручник ст.106
7.Робота з лексикою з теми «Weather». Складання діалогів.
T: Look at the screen and repeat after me: autumn, spring, summer, winter. Let’s remember the names of the months! And now, children, answer my questions:
- How many seasons are there in a year?
- What is your favourite season?
- What season is the (coldest, hottest)?
8.Writing (Письмо)
Make up sentences:(Ex.2 p.107)
8. Relaxing Фізкультхвилинка (пауза для релаксації)
9. Активізація лексичних одиниць у мовленні
10. Читання (У підручнику ст.106 повідомлення про погоду)
11. Аудіювання (слухаємо трек 156 і відповідаємо на запитання у підручнику ст.106)
III. Кінець уроку
12. Підведення підсумків
What season is the best? What weather is the best?
Read and translate the English proverb- Everything is good in its season
Знайдіть еквівалент у українській мові
(Всьому свій час)
T: Now I can see that you know the words on topic «Seasons and the weather» and you can describe the weather in different seasons.
What have we done today?
What was interesting for you today?
What was the most useful for you today?
13. Повідомлення домашнього завдання
Ex.1, 2 p.77 (workbook друкований зошит), вивчити слова.
1