Вебінар

Педагогічний супровід і підтримка дітей з освітніми труднощами в інклюзивному освітньому середовищі

2 години підвищення кваліфікації
Коваленко Вікторія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Організація інклюзивного навчання дітей із особливими освітніми потребами вимагає наявності в учителя системи спеціально-педагогічних знань, умінь і навичок стосовно роботи з дітьми, які потребують різних рівнів підтримки. Як успішно організувати педагогічний супровід дітей, які мають різні категорії освітніх труднощів, поговоримо на вебінарі.

Зміст

 1. Поняття педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами.
 2. Категорії (типологія) освітніх труднощів.
 3. Адаптація та модифікація інклюзивного освітнього середовища: просторово-предметного, психодидактичного та соціального компонентів.

Очікувані результати: Учасники вебінару вдосконалять знання, вміння та навички організації педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання; отримають поради щодо проєктування просторово-предметного, психодидактичного та соціального компонентів інклюзивного освітнього середовища.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, Інклюзивна освіта, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, громадянські та соціальні, інклюзивна
Кому це буде корисно:

учителям інклюзивних класів, асистентам учителя, класним керівникам, учителям-предметникам, корекційним педагогам, практичним психологам, батькам школярів.

Автор вебінару


Коваленко Вікторія

спеціальний психолог (нейропсихолог); корекційний педагог (вчитель-дефектолог); к.п.н., доцент, доцент кафедри здоров'я людини, реабілітології і спеціальної психології ХНПУ імені Г.С. Сковороди (м. Харків).

 • Докторант кафедри психокорекційної педагогіки і реабілітології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м.Київ).
 • Член асоціації корекційних педагогів України.
 • Провідний трененер і директор консалтингової агенції для педагогів «Центр компетенцій» (м. Київ).
 • Автор та ведуча тренінгів та вебінарів із нейропсихології, психоемоційного розвитку дітей, технологій роботи педагога в умовах спеціального та інклюзивного навчання дітей з особливим розвитком.
 • Автор 125 наукових статей та книг із комунікативного розвитку дітей, психолого-педагогічної діагностики, психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.
 • Досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами 15 років (консультант практичний психолог, вчитель-дефектолог психолого-медико-педагогічної консультації; приватна практика).
 • Тренерський досвід роботи з дорослою аудиторією – 13 років.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.