Заняття з майбутніми першокласниками.

Про матеріал

МЕТА : познайомитися з дітьми для подальшої співпраці, зацікавити дітей до занять;розвивати увагу, пам'ять, мислення ,виховувати поважне відношення один до одного, сумлінність до праці..

Перегляд файлу

ТЕМА  Знайомство з майбутніми першокласниками.

МЕТА : познайомитися з дітьми для подальшої співпраці, зацікавити дітей до занять;розвивати увагу, пам'ять, мислення .   

 

                                 ХІД ЗАНЯТТЯ

1.Організаційний момент

Встаньте, діти, всі рівненько,

Посміхніться всі гарненько!

Посміхніться ви до мене,

Привітайтесь: «Добрий день!»

- Вітаю вас, майбутні першокласники . Я дуже рада бачити вас. А коли люди радіють вони усміхаються. Усміхніться і ви один одному.
 

2.МОТИВАЦІЯ ПОЧАТКУ ЗАНЯТТЯ

Я вчитель початкових класів . Мені хотілось би познайомитися з вами ближче, а чи є у вас таке бажання? Як ви гадаєте, навіщо взагалі люди знайомляться?

3.ГРА «МІКРОФОН»

Зараз ми пограємо в гру і познайомимося. У мене в руці мікрофон.

Ви знаєте навіщо людині мікрофон? Для чого? Хто ним користується?

Уявіть собі, що ви видатні люди, наприклад, вченні, співаки, актори. І у вас беруть інтерв’ю – знайомляться з вами.

Ви вмієте відповідати на питання? Спробуємо.

- Як вас звати? 

- Чи подобається вам ходити до дитячого садочка? Чому?

- Чи готові ви навчатися у школі?

- Чим ви любите займатися у вільний час?

- Чи є у вас улюблена тварина?

- Яка ваша улюблена пора року?

- Ваша улюблена казка, мультфільм?

Ваш улюблений вид спорту?

- Ваші улюблені речі

- Ким мрієте стати?

Яке ваше бажання?

- Ось ми і познайомились один з одним, знайшли нових друзів. Це дуже добре, бо у школі живеться краще, коли усі дружать, допомагають один одному. Подивіться на тих, хто справа, зліва, позаду від вас, подивіться навколо себе, посміхніться всім.

- Діти, а куди ви сьогодні прийшли ? А навіщо всі  ходять  до школи? 

- Школа – це велика Країна Знань . Тут ви навчитесь добре читати, писати, рахувати,   поважати один одного, познайомитеся з новими друзями.

- Озирніться навколо. Це незвичайна кімната.  Це - клас. У ньому діти отримують знання, навчаються писати, читати, рахувати.

А як називають діток , які ходять до школи ?   (школярі )

- А ще ? (школяр, школярка, учень, учениця)

- А хто навчає діток у школі  ? 

Але навчання у школі не можливе без правил поведінки на уроці, під час перерви.

Тому зараз ми вивчимо правила, яких потрібно дотримуватися для того, щоб добре вчитися.

4. Вивчення вiрша

 Спитає вчитель — треба встати,

Дозволить сiсти,— тихо сядь,

Сказати хочеш,— не шуми,

А тiльки руку піднiми.

  • Діти, а ви знаєте, що я до вас прийшла не сама, а разом зі своїми казковими друзями.

А з ким  саме - ви дізнаєтеся, відгадавши загадку.

                               Вона руда ще й хитра,

                               Може курочку зловити,

                               Боїться мисливців,

                              Азветься…(лисиця)                                                       (Заєць)

  • А чи знаєте ви , які речі потрібно брати  до школи ?
  • Лисичка і зайчик підготували для вас загадки .
  • Відгадування загадок.

( школа ,портфель , пенал , ручка , олівець , лінійка , гумка , зошит , фарби , кісточка , альбом

4. Підсумок заняття

Чи сподобалося вам наше заняття?

А що саме сподобалося?

А чим ми взагалі сьогодні займалися?

- А давайте вивчимо віршик про школу. 

Ось і школа, ось і клас.
Він давно чекає нас.
І прийшли ми всі сюди.
Щоб учитись і рости.
 

0_72127_503d8d19_XL.png0_77f63_f10987bc_M.png0_8f986_335ca88f_M.pngГра «Збери портфель»

   0.png

 

 

Machovka_Scissors.jpeg 0_943ee_9493fcb1_S.png

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.7
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Журенко Володимир Миколайович
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
3 липня 2018
Переглядів
1641
Оцінка розробки
4.7 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку