Матеріал допоможе в ігровій формі майбутнім п'ятикласникам познайомитися з класним керівником
Виховна година
«Перша зустріч п’ятикласників з класним керівником»
МЕТА: познайомитись з дітьми, з новими учбовими предметами;
адаптувати п’ятикласників до нової системи навчання;
створити сприятливу та дружню атмосферу в класі.
ХІД УРОКУ
Гра "Познайомимось!».
Ну що продовжуємо наше знайомство?
Діти, вам, безумовно, цікаво дізнатися щось про мене. І я в свою чергу хочу дізнатися про вас більше. Я пропоную, вам пограти в гру "Познайомимось!"
Я задам вам запитання, а ви відповідаєте.
Після вашої відповіді ви задаєте мені будь-які питання, і я постараюся відповісти на нього.
https://wordwall.net/uk/resource/35220065/%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%BC
1. Коли ви святкуєте день народження?
2.Який шкільний предмет вам більше подобається? Чому?
3. Який шкільний предмет тобі найбільше не подобається? Чому?
4. Ваш кращий друг?
5. Чи є у вас домашній улюбленець?
6. Як ви проводите вільний час?
7. Як ви провели літні канікули?
Всім про все вона розкаже
І малюночки покаже.
Усіх розуму навчить,
Хоч сама завжди мовчить.
(Книга)
Книжечки маленькі,
Аркуші біленькі.
В них вчимося ми писати,
Додавати й віднімати.
(Зошит)
Хутко стрибне на папір,
І, хоч вір, а хоч не вір,
Враз напише нове слово.
Ось і речення готове.
Вправно пише у руці,
Бачать всі старання ці.
(Ручка)
Дерев'яний та довгенький,
Маю носик я гостренький.
На білому слід лишаю
Малювать допомогаю.
(Олівець)
Порахує сантиметри,
А як треба – міліметри!
Рівно лінії проводить,
З олівцями дружбу водить.
(Лінійка)
Помилок щоб не боятись.
Треба нею скористатись.
На малюнку щось не те?
Вмить вона його зітре!
(Гумка)
Чи все шкільне приладдя ми згадали? Може щось додасте?
А у 5 класі на вас чекають нові предмети, нові вчителі. Не завжди буде легко, не все виходитиме одразу. Але я хотіла б, щоб кожний із вас відчув, що він не один, що на допомогу прийдуть батьки, вчителі і звичайно я.
Тож поговоримо про уроки. Спробуйте відгадати шкільний предмет за асоціаціями на малюнку. (готуємо асоціативні малюнки з навчальними предметами)
Отже ви бачите, що предметів у вас побільшає, вчителів також стане багато. Але не потрібно боятися. Всі вчителі хочуть поділитися з вами своїми знаннями та вміннями. Будуть для вас наставниками, друзями та порадниками.
Класний керівник: Діти, скажіть мені будь ласка а чи знайоме вам слово"рецепт"? Що воно означає?
Рецепт - це склад продуктів,які потрібні для приготування смачної та незабутньої страви. Наведіть мені, будь ласка, рецепт вашої улюбленої страви?
Але слово рецепт використовують і в іншому підтесті. Наприклад: «Рецепт здорового життя», «Рецепт щастя» чи «Рецепт успіху».
Що в такому випадку мається на увазі?
Давайте спробуємо скласти «рецепт успішного п’ятикласника»!
Перед вами квітка. Оберіть пелюстку яка заважає успішному навчанню.
Зробімо її правильною.
Молодці! Впоралися з завданням!
А зараз повторимо правила поведінки на уроках.
На цьому наша зустріч завершена. Бажаю вам натхнення у новому навчальному році! Дякую за увагу. Зустрінемося 1 вересня!