Звіт про участь учнів КЗ "Полтавський НВК №36" у акції «Парки – легені міст і сіл» проект «Збережемо красу Землі»
- дослідили історію розвитку садово-паркового мистецтва на території Полтавщини;
- проаналізували видовий склад та природно-кліматичні умови с. Рибці;
- проведено:
Ми вважаємо, щоб зацікавити молодь та залучити її до природоохоронної роботи потрібно використовувати природне середовище парку у навчально-виховному процесі;
На сайті Методичний портал (реєстраційний номер № 0000/60360) розміщена стаття «Основні напрямки природоохоронної діяльності екологічної агітбригади «Гармонія» КЗ «Полтавський НВК №36»»
Результатом нашої роботи також є покращення благоустрою парків та території школи.
Провівши моніторинг ми дізналися що більшості (53,33%) мешканців селища не байдуже майбутнє нашого навколишнього середовища; 20% населення вважають, що вони досить часто залучаються до природоохоронних акцій; тільки 3% мешканців вважають за потрібне розробити заходи щодо благоустрою території та поліпшення екологічного стану с. Рибці.
Звіт
про участь учнів КЗ "Полтавський НВК №36"
у акції «Парки – легені міст і сіл»
проект «Збережемо красу Землі»
Керівник учитель біології Гуржій Олена Олександрівна
Першим етапом було створення організаційного комітету на базі КЗ «Полтавський НВК № 36» до складу якого ввійшли учні та вчителі, випускники школи та представники громадськості.
«Гармонія» працює під девізом «Збережемо красу Землі» задля чистого довкілля, що забезпечує підтримання різноманіття живої природи. Починаючи з моменту заснування, ми маємо чіткі завдання. Вони включають охорону біорізноманіття шляхом проведення природоохоронних заходів та розповсюдження інформації, яка стосується екологічних проблем навколишнього середовища.
Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території , на якій ти проживаєш.
Наш проект спрямований на залучення вихованців школи, їх батьків, випускників школи та широких верств населення до практичної роботи щодо озеленення території школи, поліпшення екологічного стану рідного селища; розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони та збереження природи, шляхом залучення місцевого населення до природоохоронної роботи.