Урок 2 клас
Тема: Дієслова руху. Модальне дієслово
«can». Тварини.
Мета: навчальна:активізувати навички вживання лексико-
граматичного матеріалу із теми «Дієслова руху.Тварини.Кольори»;
розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення;
активізувати навички читання англійською мовою; вчити вести
діалог-розпитування про вміння виконувати дію, вживаючи
конструкції «Can you…..?» - «Yes, I can. /No, I can’t»; повторити
назви кольорів; розвивати навички слухання за допомогою пісні
«Ican run»;
розвиваюча: розвивати навички усного мовлення; розвивати
мовну здогадку та мовленнєву реакцію, здатність порівнювати
мовні явища рідної та англійської мов; розвивати вміння працювати
з підручником та робочим зошитом;
виховна: виховувати в учнів доброзичливість, старанність,
формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.
Обладнання уроку: аудіо супровід до пісні «Icanrun», підручник,
тематичні картки із зображеннями тварин, різнокольорові пелюстки
для створення квітів.
Хід уроку.
1.Привітання.
Teacher: Good morning, dear children! I am glad to see you.
Pupils: Hello, hello, hello,
Hello, friends, hello!
Hello, hi, hello, hi
Hooray, hello, hi
Hooray, hello, hi!
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
-Мовленнєва розминка.
Teacher: How are you today?
What is your name?
How old are you?
-Фонетична розминка.
Ay, ey [ei]- DAY, PLAY,THEY,GREY.
Can you stay? Can you stay and play?
Can you stay and play another game?
Rain, rain go away,
Come again another day.
-Повідомлення теми та мети уроку:
-Послухайте римівку. Що з цього ви вмієте робити?
I can run
I can jump
I can hop
I can swim
I can walk
I can talk
Давайте розглянемо зображення назвемо що тут зображено.
-А зараз у вас завдяння приєднати зображення з підписом(робота за картками)
Фізкультхвилинка. Rhyme.
Слухаємо римівку повторємо фрази а також виконуємо рухи. https://www.youtube.com/watch?v=_Ir0Mc6Qilo&ab_channel=SuperSimpleSongs-KidsSongs
Діти слухають пісеньку в кожного на парті картка з кольором, дитина піднімає картку і піднімаються самі коли називається їх колір.
Вчитель: - давайте зараз доповнимо квіточку-помагаку та розкажемо смайлику Сему що ми вміємо робити а що не можемо.
Які ж ви молодці. Сем дякує вам за урок. А також говорить «Well done!» - що означає дуже добре.
До нових зустрічей!