Тема: Цифри. Скільки тобі років?
Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал. Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам’ять. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, цифри
Хід уроку
1.Підготовка до сприймання іншомовного матеріалу
1.1 Привітання
- Let’s regard a poem for our greetings.
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
2.Уведення в іншомовну атмосферу.
А) фонетична зарядка
- Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [ f- f-f], а інший:[v-v-v]. Високо на дереві сидів птах і кричав. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла [s-s-s], але тут у неї випав передній зуб. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.
Б) name the sounds
- Look at the blackboard and repeat after me/
[g] [h] [e] [w] [m] [ai]
- And look! We’ll know such sounds.
[v] [f] [ks]
- Repet after me
3. Aim
- At our lessons today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers.
- You’ll also will be able to ask how old are you?
2.Основна частина
2.1. Повторення раніше вивченого
- OK. We train our tongue and now let’s regard words.
- Translate into English.
Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?
Фізхвилинка
3. Введення нових ЛО.
а) пояснення вчителя
- Look at the blackboard.
- What is this? (numbers)
- You can count in Ukrainian and now I count in English . Listen to me.
- Repeat after me.
б) фонетичне опрацювання
one three five seven
two four six eight nine ten
в) game «Count»
- Let’s count things which you have on the blackboard (apples, ball, books…)
г) робота з карткою
- And now let’s play in pairs. White and say.
д) робота з підручником
4. Активізація мовленнєвих навичок
а) бесіда
- Today you’ll learn to ask how old are you.
- Listen and repeat.
HOW OLD ARE YOU?
I AM…..
б) робота вгрупах
-Match the children with their cakes. And say how old are you?
3. Заключна частина уроку.
3.1.Підсумок уроку.
- At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers.
- What numbers did you remember?
- say in English: «Це – Олена. Їй – 5 років.»
-Good – bye!