9 березня о 18:00Вебінар: Навчаємося не тільки за партою, або рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням на уроках суспільного і гуманітарного циклу

Дистанційне навчвння. Урок читання з учнями 2 – А класу за Програмою НУШ Тема. «Ой весела в нас зима! М.Морозенко. « Снігурі » Н. Забіла. «З неба падають сніжинки.»

Про матеріал
Дистанційне навчвння. Урок читання з учнями 2 – А класу за Програмою НУШ Тема. «Ой весела в нас зима! М.Морозенко. « Снігурі » Н. Забіла. «З неба падають сніжинки.» Мета: вдосконалювати навички читання творів, вчити працювати з книжкою, знаходити в ній відповіді на запитання; розвивати фантазію і уяву; виховувати доброзичливість, шанобливе ставлення до оточуючих, до природи. .
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок читання з учнями 2 – А класу за Програмою НУШ. Вельможко Людмила Петрівна Вчитель початкових класів , м, Дніпро, КЗО “ СЗШ № 97 імені П. І. Шкідченка» ДМР

Номер слайду 2

Знання нові чекають нас. Ми дуже любим рідну мову,Її мелодію чудову,Тож починаємо урок,Нехай знання ідуть вам впрок. 

Номер слайду 3

Читаємошвидко

Номер слайду 4

№ 18соловейкрасолязеленийшоколадіграшкатоваришряжанкагвоздикабузковий. Вітчизнамороси́тьморо́зитькнижечкаповажати

Номер слайду 5

№ 19дешевийжеврітидружинашипшиналожечкачерешніосноважеребецьдоживатишарудітишепотіла. Григорійгосподарчеревики

Номер слайду 6

№ 20загубиввідлигапахучийховрахизимовийпроміньберізкиколихатисьогодніхудожникшаровариворушитихарактер

Номер слайду 7

№ 21ромашкаширокийспасибішоколаддешевийпосадивцукеркасамоскидпоспішивсніжинкацокотітичорнявийдобранічвусатому

Номер слайду 8

- Тепер дружно починаймо Скоромовку промовляймо. Обережний хитрий лис До нории вечерю ніс. Біг додому лісом лис, Шелестів над лисом ліс.-

Номер слайду 9

  Скочив котик, сів на плотик, миє ротик і животик. Молодець.

Номер слайду 10

Всі мультфільми котеня. З нами дивиться щодня,Вже пернатих і рогатих. Надивилось досхочу. Мабуть, я його й вмикати. Телевізора навчу.

Номер слайду 11

Тато тут, тато там, Тато, тато тут і там. Мама тут, мама там, Мама, мама тут і там. Тато тут, мама там, Тато, мама тут і там;

Номер слайду 12

Дистанційне навчвння. Урок читання з учнями 2 – А класу за Програмою НУШ. Тема. «Ой весела в нас зима! М. Морозенко. Снігурі. Н. Забіла. «З неба падають сніжинки.»

Номер слайду 13

( Підручник с. 70 - 71 )

Номер слайду 14

Номер слайду 15

І тупочуть ноженятапо блискучому сніжку. Це ж у нас сьогодні святоу дитячому садку! Наталя Забіла. Біле-біле все навколо,ясне й чисте, як ніколи!Мов пухнаста ковдра, лігскрізь на землю білий сніг.

Номер слайду 16

З неба падають сніжинкина дерева, на будинки,на майдани, на садки,на ялинки, на дубки. Закрутилися сніжинки,як веслі комашинки,наче зграї білих мух,як м’який холодний пух. Наталя Забіла. З неба падають сніжинки

Номер слайду 17

Сучасна українська Письменниця Марія Миколаївна Мороз (Морозенко)

Номер слайду 18

Марія Морозенко народилася 15 березня 1969 року в селі Малин Млинівського району Рівненської області у багатодітній сім’ї.

Номер слайду 19

Взимку, як тільки випадає перший сніг, з’являються в Україні красиві птахи, з яскраво – червоними грудками. Цеснігурі. Ім’я своє снігур дістав від слова „сніг”. Адже ці пташки, за народним повір’ям – перші вісники зими і снігу.

Номер слайду 20

Дивно якось виходить: снігурі прилітають до нас на зимівлю, в той час як багато птахів, навпаки, відлітають в теплі краї. Виявляється, наші краї для снігурів уже теплі краї: літом вони майже всі відлі-тають на далеку Північ, де зима дуже холодна. 

Номер слайду 21

Там снігурі звивають гнізда і виводять пташенят. А восени всім сімейством вони прилітають до нас. Оселя-ються в хвойних лісах, але взимку нерідко зустрічаються в зелених зонах і садах населених пунктів.

Номер слайду 22

Снігурі  На калину у дворі Посідали снігурі — В шапочках смушевих, Фартушках рожевих. Прилетіли недарма, Бо прийшла до нас зима. A Я Смушéві — хутряні. М. Морозенко 

Номер слайду 23

Ідеї для «письменників» і «художників». Опишіть, як зимують снігурі. Чи годуєте ви взимку птахів? Намалюйте їх.

Номер слайду 24

Ось і все. Завдань кінець! Хто старався – … МОЛОДЕЦЬ

Номер слайду 25

Дистанційне навчвння. Урок читання з учнями 2 – А класу за Програмою НУШТема. «Ой весела в нас зима! М. Морозенко. « Снігурі » Н. Забіла. «З неба падають сніжинки.» Мета: вдосконалювати навички читання творів, вчити працювати з книжкою, знаходити в ній відповіді на запитання; розвивати фантазію і уяву; виховувати доброзичливість, шанобливе ставлення до оточуючих, до природи..

pptx
Пов’язані теми
Математика, 2 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
18 січня
Переглядів
209
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку