До Дня гідності і свободи «У їхніх серцях жила Україна»

Про матеріал
матеріали для вшанування патріотизму і мужністі громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

До Дня гідності і свободи«У їхніх серцях жила Україна»Підготувала Класний керівник групи 27/2 Тарнавська Л. П.

Номер слайду 2

На коліна стаєм перед тими. Хто втратив єдине дитя. В Бога просим опіки над ними. Ну, а вбивцям – лише каяття. Не забудемо Сотню героїв. Душі їхні у небо ідуть. А з пролитої в Києві крові. Мальви виростуть і зацвітуть.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Мета:вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Номер слайду 5

Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Головний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи.

Номер слайду 6

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Після Майдану і до цих пір на території нашої держави немає спокою, розпочалися і продовжуються військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах – присвячується!Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується!

Номер слайду 7

Учень 1: Україно! Ти – моя молитва,Ти моя розпуко вікова. Гримотить над світом люта битва. За твоє життя, твої права. Учень 2: Україно! Ти для мене диво!І нехай пливе за роком рік,Буду, ненько, горда і вродлива,З тебе дивуватися повік.

Номер слайду 8

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну власне життя. Тому прошу вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.

Номер слайду 9

«Пливе кача»

Номер слайду 10

Сценка «Зустріч» (Сергія Нігояна та Героя Крут)Вчитель Мені наснилось, що вони зустрілись: Убитий в Крутах й вірменин Сергій. В саду едемськім на травичці всілись: Герой Крут“За що тебе? ”Сергій Нігоян“За Україну, друже мій.”Герой Крут. Ти знаєш і мене за неї вбили,Та це було вже років майже сто. Тоді померли ми, щоб ви нам жили. А вас вбивають… Вас тепер за що?”Сергій Нігоян“Ти пам’ятаєш, друже. Звісно, пам’ятаєш,Як біло-біло в нас цвітуть сади.І ти цей запах п’єш. І ти його вдихаєш …Я б все віддав, щоб хоч на мить туди.”Герой Крут“А я ще ввечері узяв дівча за руку. Й тихенько так до серця притулив. Тоді не знав, що Бог уже розлуку. Навіки на землі нам присудив. Під Крутами стояли ми стіною. В очах не страх, а злість до ворогів. Більшовики готовились до бою,Я йшов на смерть… а жити так хотів.”Сергій Нігоян“Мені твій попіл стукав, брате, в груди. Я вірменин, а теж Вкраїни – син. Не мав у серці й крапельки облуди,За те й убив мене проклятий поганин.”Вчитель … Мені наснилось, що вони зустрілись. Убитий в Крутах й бородач Сергій. В саду едемськім на травичці всілись: Разом” За Україну нас вбивають, брате мій.”

Номер слайду 11

Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти агресора. Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Багато хто із людей працює в тилу для підтримки солдатів. Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

Номер слайду 12

«Не спи, моя рідна земля»

Номер слайду 13

Молюся за Тебе моя Україно,За кожного батька, за кожного сина,За кожную матір, за кожну дитину. Я Бога прошу – збережи Україну!Страшною порою не дай їм загинуть!Хай наші молитви до Бога полинуть!Нехай Він злобу у серцях наших спинить!Молюсь, щоб людина почула людину,Щоб син пожалів батька іншого сина,Щоб мирною знову стала країна –Я Бога прошу – збережи Україну!

Номер слайду 14

Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

pptx
Додано
18 лютого
Переглядів
155
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку