Урок 14.Додаємо і віднімаємо числа різними способами.
Вивчаємо одиниці часу./2 клас за підручником С.Скворцової,О.Онопрієнко/
Мета:удосконалювати вміння додавати та віднімати двоцифрові числа різними способами.Виконувати обчислення за схемами,зіставляти способи міркування.Розв’язувати прості задачі,креслити схему.Закріпити вміння знаходити невідомі компоненти/зменшуване,від’ємник,різницю/.Ознайомити з одиницями часу/доба,тиждень,рік/Складати вирази за умовою задачі,змінювати запитання задачі.Розвивати логічне мислення;виховувати наполегливість.
Обладнання:ноутбук,телевізор або проєктор ,презентація/на дошці Jambord/,ромашка Блума.
Хід уроку
I.Вступна частина.
1.Організація класу.
Люблю я свій розум, Сприймаю все нове
Увагу та пам’ять. І мислю логічно.
Працює мій мозок, Учителя слово
І вчусь я старанно. Здійсню практично
2.Усні обчислення.
1/Ромашка Блума/діти згадують алгоритм:числа можна додавати та віднімати частинами;десятки з десятками,одиниці з одиницями/
2/Гра «Шифрувальник».
3.Каліграфічна хвилинка.
Фізкультхвилинка
Зорова фізкультхвилинка «Бджілка» / https://youtu.be/z68CXs3iXLA /
Основна частина.
4.Розв’язування прикладів з коментуванням/стор 20,№ 2/
Діти розв’язують з коментування,записують на дошці та в зошитах.
5.Робота з підручником./стор 20,№3/
1/Знайти невідомий компонент або значення різниці.
Фізкультхвилинка
Руханка «Хом’ячки»/ youtube.com/watch?v=3suQb7iI4kM /
2/Виконай порівняння/стор 20,№4/
Для повторення:/
3/Робота з задачею/стор 19,№4/;/стор 20,№5//всі завдання до задач є в підручнику/.
6.Ознайомлення з одиницями часу/презентація/
1 слайд
2 слайд
3 слайд
Діти згадують дні тижня.Також з уроку ЯДС-що таке «доба»/з допомогою учителя/
4 слайд
5 слайд
Діти згадують назви місяців/з чим асоціюються ці місяці?/
Заключна частина.Рефлексія.
Вправа «незакінчене речення».
Продовжте речення
-На уроці я навчився/лася…….
-Найбільше мені сподобалося….
-Мені було складно……