"Eine Klasse, viele Sprachen" (Lektion "Die Welt ist bunt")

Про матеріал
Тема уроку: "Eine Klasse, viele Sprachen" (Lektion "Die Welt ist bunt") за підручником "Deutschprofis B1.1"(Olga Swerlowa- auf der Basis von „Das neue Deutschmobil " von Jutta Douvitsas-Gamst und Sigrid Xanthos-Kretzschmer) Урок формування компетентностей. Конспект містить інтерактивні вправи, що допомагають зробити урок більш динамічним. Чітка структура дозволяє ефективно керувати навчальним процесом. Використано сучасні освітні технології для розвитку компетентностей учнів
Перегляд файлу

Конспект уроку Предмет: Німецька мова Дата:

Клас:7 клас

Тема уроку:"Eine Klasse, viele Sprachen" (Lektion "Die Welt ist bunt")

Мета уроку

Формування предметних компетентностей:

              Розширення лексичного запасу учнів.

              Удосконалення навичок діалогічного мовлення.

              Формування навичок аудіювання, письма і говоріння.

              Розвиток уваги при аудіюванні та письмі.

Інформаційно-цифрова компетентність:

              Використання сучасних цифрових технологій (мультимедійна презентація, завдання на платформах WorldWall, Quizlet).

Формування ключових компетентностей:

              Спілкування іноземною мовою: розвиток інтересу до вивчення іноземних мов через інтерактивні завдання.

              Уміння вчитися впродовж життя: самоорганізація, оцінювання результатів власної діяльності, вміння працювати самостійно та в групі.

              Загальнокультурна компетентність: виховання культури спілкування, мультикультуралізму, багатомовності та важливих суспільних цінностей.

              Ініціативність та підприємливість: ініціювання усної та писемної взаємодії іноземною мовою.

              Соціальна та громадянська компетентність: вміння аргументовано висловлювати власну думку, співпраця в групі для досягнення спільної мети.

              Самостійна компетентність: оцінювання власних результатів.

Обладнання

              Підручник Deutschprofis B1, Lektion 3.

              Інтерактивні вправи (Wordwall, Quizlet).

              Ілюстративний матеріал.

              Ноутбук, мультимедійна дошка, презентація.

Хід уроку

1. Початок уроку

              Привітання.

              Повідомлення теми та мети уроку.

L:Guten Morgen, Kinder. Ich freue mich sehr, euch wieder zu sehen. Heute beginnen wir ein neues Thema. Lest das Gedicht. Seht das Klassenfoto an. Welche Sprachen sprechen die Schüler und Schülerinnen auf dem Foto? Welches Thema haben wir heute?

(Учні відповідають.)

L:Das Thema unserer heutigen Stunde ist „Eine Klasse, viele Sprachen".

2. Основна частина уроку

2.1. Введення нової лексики

              Інтерактивна гра для ознайомлення з новими словами.

Завдання:"Wie viele Nationalitäten gibt es in eurer Klasse? Wie viele Sprachen sprecht ihr?"

2.2. Актуалізація лексичного матеріалу

              Читання тексту „Wilder Mix auf dem Pausenhof"

Завдання:Прочитайте текст. Скільки країн і мов представлено?

Завдання:"Richtig oder falsch?" (перевірка розуміння прочитаного).

2.3. Робота з лексикою (Wortschatzarbeit)

              Завдання: вибрати персонажа з тексту та представити його.

Завдання:"Wähl eine Person. Such die Informationen im Text. Woher kommt er / sie?

Welche Sprache/n spricht er / sie mit Freunden? Zu Hause? Im Unterricht?"

Завдання:Доповнити речення з „obwohl" Завдання

2.4. Формування навичок аудіювання

              Вправа „Hör das Interview" (прослуховування інтерв’ю).

Завдання:Прослухати інтерв’ю, зробити нотатки та переказати інформацію для батьків рідною мовою.

Завдання

Завдання:"Wer was sagt?" – Ergänze obwohl oder weil.

Завдання

Граматична вправа: Nebensätze

Завдання

2.5. Формування навичок діалогічного мовлення

              Обговорення: "Stell dir vor, du bist neu in einer deutschen Klasse. Was möchtest du am ersten Tag wissen? Notiere deine Fragen." Приклади питань:

                     ◦       Welche Fächer haben wir heute?

                     ◦       Wo ist ...?

                     ◦       Darf man im Unterricht ...?

                     ◦       Lernt ihr auch ...?

                     ◦       Wann gibt es ...?

2.6. Формування навичок монологічного мовлення

Завдання:"Wie ist es bei dir?"

              Ich gehe in die Schule, weil ich gern lerne.

              Ich gehe in die Schule, obwohl ich nicht gern lerne.

3. Заключна частина уроку

3.1. Підведення підсумків уроку

              Повторення теми: „Wie heiβt unser neues Thema? Worüber habt ihr heute gesprochen?"

              Оцінювання активності учнів.

3.2. Пояснення домашнього завдання

              Вивчити нові слова Quizlet

              Виконати лексичні та граматичні вправи онлайн.

L:Die Stunde ist zu Ende. Ihr habt heute gut gearbeitet. Bis zum nächsten Mal!

pdf
Додано
6 березня 2025
Переглядів
233
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку