БАБОЧКИ-ЛИСТОВИДКИ АБО КАЛЛІМИǔǭǹǵǷǭȋǿȉǺǭȅȀDZDzǾȌǿǷȀǾǭǹǵȂǺDzǼǻǹȒǿǺǵȂǿǯǭǽǵǺǾǭǹDzȃȒǹDzǿDzǸǵǷǵȆǻ
dzǵǯȀǿȉȀǜȒǯDZDzǺǺǻǞȂȒDZǺȒǶǍǴȒȓǿǭǍȁǽǵȃȒǏDzǽȂǺȌǾǿǻǽǻǺǭǷǽǵǸȌǾǷǽǭǯǻǼǻȁǭǽǮǻǯǭǺǭǭǺǵdzǺȌǴǭȁǻǽǹǻȋȒǴǭǮǭǽǯǸDzǺǺȌǹǾȂǻdzǭǺǭǴǭǾǻȂǸǵǶ
ǸǵǾǿDZDzǽDzǯǭǟǭǷǵǶǼǽǵǶǻǹǹǭǾǷȀǯǭǺǺȌȀǿǯǭǽǵǺǺǻǹȀǾǯȒǿȒǺǭǴǵǯǭȐǿȉǾȌǹȒǹȒǷǽȒȌ.
МОРСЬКИЙ КОНИК-ГАНЧІРНИКАǚǭDZDzǯ ȌǿǻǹȀǹȒǾȃȒǯȒǽǿȀǻǴǹǭǾǷȀǯǭǺǺȌȌǷǵǶǹDzȅǷǭȐǺǭǷǻǽǭǸǻǯǵȂǽǵȁǭȂDŽǺDZȒǶǾȉǷǻǰǻǻǷDzǭǺȀǗǻǺǵǷ
ǽǻǴǹȒǽǭǹǵǺDzǮȒǸȉȅDzDZǵǯǜǽDzDZǾǿǭǯǺǵǷǵȃȉǻǰǻǯǵDZȀǽǵǮǼǽǵǹȒǿǺȒǿǵǹȆǻǯǾȒȓȂǿȒǸǻȒǰǻǸǻǯǭǼǻǷǽǵǿȒǯȒDZǽǻǾǿǷǭǹǵȆǻȒǹȒǿȀȋǿȉǾǸǭǺȒǯǻDZǻǽǻǾǿDzǶǏǻǺǵ ǾǸȀdzǭǿȉDZǸȌǹǭǾǷȀǯǭǺǺȌǼȒDZȄǭǾǼǻǸȋǯǭǺǺȌǺǭǷǽDzǯDzǿǻǷȒDZǸȌǴǭȂǵǾǿȀǯȒDZȂǵdzǭǷȒǯ
Кілька видів цих ящірок відрізняються деякими колірними варіаціями, але в цілому дуже вдало імітують сухе опале листя.
СОВАНа сьомому місці розташувалися представники пернатих — сови. Це досить великі хижі птахи, що мають забарвлення, що робить їх непомітними на тлі дерев. Особливо це корисно для маленьких совят. Оскільки сови полюють вночі, то такий камуфляж швидше необхідний їм для спокійного денного сну, щоб ніхто не потривожив втомлених сонь.
СІРА АУЛИЯПташенята цієї пташки, що мешкає в Південній Америці, мімікрують під отруйних гусениць з сімейства Megalopygidae. Мало того, що вони мають яскраво-оранжевим забарвленням і довгим пухом, які роблять їх схожими на гусениць, так вони ще і рухають головою з боку в бік, тим самим створюючи враження пересувається гусениці.
Цей вид дуже зручно влаштувався в житті. Придбавши в ході еволюції тіло, схоже на квіти орхідей, він з успіхом користується цим для видобутку їжі, якої стають довірливі комахи-запилювачі. Смерть в образі ніжної квітки.
Першу сходинку нашого списку видатних маскировщиков серед тварин по праву займає восьминіг. Крім зміни кольору у відповідності з навколишнім оточенням, він ще здатний імітувати різних морських мешканців. Це тварина — просто геній театрального мистецтва.