Урок німецької мови у 5 класі
Тема уроку: Моя одежа
Підтема: Мій улюблений предмет одягу
Цілі уроку:
Практична: 1) ознайомити учнів з новими ЛО до теми «Предмети одягу»;
2) розвивати навички читання, письма, аудіювання, усного мовлення;
3) навчати описувати одежу особи і улюблену одежу.
Освітня: формувати прагнення вчитися
Розвиваюча: розвивати інтелектуальні, мовленнєві та пізнавальні здібності (різні види пам’яті та уваги)
Виховна: виховувати самостійність у праці та вміння працювати у парах
Обладнання уроку: роздатковий матеріал, тематичні картки, магнітна дошка, комп ютер, аксесуари, ляльки і одежа , презентація до теми «Одяг»
Тип уроку:комбінований
Хід уроку:
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1)Вітання скоромовкою по рядах .
2)Вступна бесіда
3). Повідомлення теми і мети уроку
L: Heute in der Stunde wiederholen wir Kleidungsstücke, lernen neue Wörter - Accessoires und beschreiben Lieblingskleidung.
4). Мовленнєва зарядка (за табличкою)
ІІ Основна частина уроку.
1.Перевірка домашнього завдання.
L: Erzählen ein Gedicht auswendig.
А)вірш; б)Вправа 1 ст.128
2.Екскурсія в бутік (на магнітній дошці картки предметів одягу)
3. Гра «Unterbrochener Telefon»
4.Аудіювання за вивченою лексикою по варіантах(з роздаткових карток)
Anhang 1
Der Rock |
Die Bluse |
Das T-Shirt |
Die Schuhe |
Der Schal |
Dee Anzug |
Die Mütze |
Das Kleid |
Die Sportschuhe |
Die Jacke |
Der Hut |
Die Jeans |
Der Mantel |
Der Pullover |
Das Hemd |
Фізкультхвилинка Sportgymnastik
5.Ознайомлення з новими лексичними одиницями ст.132 впр.3,2
6.Розвиток навичок усного мовлення
Схематична конструкція з виразом . Робота в парах
Mein Lieblingskleidung ist …….
Sie (er,es) ist…..
Ich trage sie(er,es) gern.
7. Самостійна робота в зошитах впр.5А ст.133
8.Опис одежі людей за картинками
L: An der Tafel hängen Bilder ein Mädchen und ein Junge.
Unten hängen Beschreibungen von zwei Bildern. Ihr müsst bestimmen, zu welchen Bildern sie passen und die anderen Bilder selbstständig beschreiben.
Anhang 3
Dieses Mädchen hat eine Bluse und einen Rock an.
Робота в групах
L: Bildet drei Gruppen! Jede Gruppe bekommt ein Mädchen und einen Jungen aus Papier . Schneidet sie aus!
Anhang 4
Hier sind die Kleidungsstücke . Ich beschreibe euch die Kinder und ihr müsst sie anziehen!
Anhang 5
ІІІ Заключний етап уроку
1. Підбиття підсумків уроку.
2. Оцінювання.
L: Eure Arbeit war heute gut! Was hat euch heute gefallen? Was habt ihr gelernt?
3.Домашня робота ст.134 впр.1писати,впр.2 усно. Вчити слова ст.132
Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!