План-конспект дистанційного уроку з англійської мови
у 2 класі з теми «Свійські та дикі тварини»
(«Domestic and wild animals»)
Учитель Мальцева А.О.
Мета:
- практична: перевірити рівень засвоєння матеріалу з теми «Тварини»; застосовувати вивчене на практиці; практикувати у вживанні дієслова «cаn» ; розвивати монологічне та діалогічне мовлення ;удосконалювати навички читання , аудіювання та письма;
- розвивальна: розвивати пам’ять , спостережливість, здатність до здогадки, усні комунікативні уміння;
- виховна: виховувати любов до тварин і природи.
Очікуваний результат уроку: учні можуть називати тварин англійською
мовою, можуть запитати і відповісти по формі «Can it…? « Yes, it can. No, it can’t. »
Тип уроку: Урок повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Обладнання: підручник “Smart junior” 2 Г. К. Мітчел, презентація , відеозапис до уроку, ноутбук .
Перебіг уроку
І. Introduction. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting. Привітання.
T: Good morning, children! Let’s start our lesson with a song “Hello. How are you!”
-Now .Tell me :”How are you today?”
II. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Бесіда про день тижня та погоду.
-What day is it today?
-What is the weather like today. Look at the colorful boxes and choose some of them that describes today’s weather.
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.
T :Pets are animals that live in our houses. Look at the pictures and help me to divide these animals into two groups :pets and wild animals.
T: Today you’ll revise the names of animals and practice to use them in exercises. By the end of the lesson you`ll be able to speak, listen to the sentences, write and read about pets and wild animals. And now let’s start our lesson.
III. Main part .Основна частина уроку
Vocabulary Practice. Актуалізація раніше вивчених ЛО по темі «Animals» та тренування їх у різних видах мовленнєвої діяльності.
1.Speaking . Робота ланцюжком ( учні називають тварин на малюнках та розповідають , що вони можуть робити та що не можуть . Повторення структури “ It can….It can’t …..”)
2.Читання (учні читають невеличкі тексти ).
3.Listerning (діти дивляться на картинку та слухають аудіозапис опису тварин , вгадують тварину за описом).
4. Physical Activity. Фізкультхвилинка. Song “Do it the way I do”(діти встають з робочих місць , співають та виконують дії).
5. Writing . Виконання вправ на закріплення ЛО по темі.
а) Fill in the missing words
1.This is a d… g.
2.This is a c … t. B O A C I R
3.This is a cro….odile.
4.This is a par … ot.
5.This is a rab…..it.
6.This is a h … ppo.
b) True/False
с) Вправа Yes/No
IV. Suming-up. Заключна частина уроку.
1.The Animal Song
2.Summarizing. Підбиття підсумків уроку.
a) T: Thank you, dear kids, for your work today. I am very satisfied with you , with your work. You are great!
-Do you like this lesson? What kind of work do you like most of all?
b) Goodbye Song
Т: Our lesson is over! Good bye, children! See you next lesson!