Конспект інтегрованого уроку з англійської мови та природознавства для 2 класу на тему "Seasons and weather.Пори року та погода"

Про матеріал
Це інтегрований урок з англійської мови та природознавства для 2 класу,можна використовувати в 5 класі під час вивчення цієї теми в групах послабше.Урок доцільно проводити у лінгафонному кабінеті або у класі з великим екраном та доступом до мережі Інтернет.Якщо цього немає то аудіо та відео матеріали треба завантажити заздалегідь, текст роздрукувати кожному окремо а лексичну вправу виконати за демонстраційними картками або за підручником .Для більшої зручності створено інтерактивний плакат,який дозволяє швидко переходити за посиланнями.
Перегляд файлу

Навчальний предмет.Англійська мова.Природознавство.2 клас.

Розділ.Nature and weather.Природа і погода

 Тема.Seasons and weather.Пори року та погода

 Тип уроку.Інтегрований,комбінований.

Автор.Ковальова Інна Валеріївна,учитель англійської мови Лиманського НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня»

 Мета.Узагальнити знання учнів про пори року та погоду в ці пори року з природознавства,про причини змін пір року,про те,як вимірюють температуру повітря.Навчити учнів називати пори року та описувати погоду англійською мовою,ввести нові лексичні одиниці,організувати аудіювання та читання тексту,діалогічне мовлення учнів.Розвивати пам’ять,аудитивні та комунікативні навички.

Обладнання:лінгафонний кабінет з доступом до мережі Інтернет,інтерактивний плакат,доступний в Інтернеті за посиланням:

https://www.thinglink.com/scene/1180952377511903235                                               

                                                         Хід уроку.

І.Початок уроку.

1.Повідомлення теми та мети уроку,фонетична  розминка.(5 хв)

(Прослуховуємо пісню за посиланням

https://www.youtube.com/watch?v=RnqYRHW5IaY  або натискаючи на позначку на першому малюнку інтерактивного плаката)

Teacher: Hello, dear friends! Now you ‘ll watch a video,sing a song and try to guess the topic of our today’s lesson.So what is the topic of our lesson?Yes,today we are going to speak about seasons and weather.But before doing it in English we’ll brush up some facts from Nature Studies which you have learnt already.So we’ll speak Ukrainian a little bit.

ІІ.Основна частина.

1)Актуалізація опорних знань.(10 хв)

(Відкриваємо питання на екрані,натиснувши позначку на другому малюнку(з термометром)).

Вчитель:Давайте пригадаємо скільки триває рік?В якій послідовності змінюються пори року?Від чого залежать зміни пір року?(Від річного руху Землі навколо Сонця)Скільки триває один оберт Землі навколо Сонця?(один рік)А який прилад допомагає дізнатися холодно чи тепло на вулиці?А які термометри бувають?Яка температура повітря зазвичай зимою(весною,літом,восени)?

2)Введення нових лексичних одиниць.(7 хв)

Teacher.And now we’ll learn the seasons in English and  we’ll learn the words which will help us to describe the weather.We’ll do some exercises from British Council.Press the buttons on the third picture and do the exercises.( individually or all together,it’s up to you)

2)Робота з текстом. Аудіювання.Читання(10 хв)

A Day for ice-cream. https://www.eslfast.com/kidsenglish/ke/ke032.htm

Teacher:Listen to the speaker and follow,try to guess the season described in this text.

-So,what season is described in the text?(summer)

-Is it a sunny day?

-Does she feel cold?

-Is it hot?

-What does she turn on?(an air conditioner)

-Does it help?

-Where does she jump?(a pool)

-Does it help?

-What helps her?(ice cream)

Teacher: Listen to the text once again. Let us read and translate it sentence by sentence in a chain.

3)Діалогічне  мовлення .Робота в парах.(10 хв)

Teacher: And it’s time for acting out. Your task is to look though the text again and act out a dialogue between  the girl and her father(за допомогою вчителя складають міні діалоги)Наприклад:

Pupil 1:I am hot.

Pupil 2:Let’s swim in the pool.

 

Pupil 3:I am hot.

Pupil 4:Let’s turn on air conditioner.

 

Pupil 5:I am hot.

Pupil 6:Let’s eat ice cream.

ІІІ.Закінчення уроку.(3 хв)

1.Підсумки.

Teacher:Our lesson is over,you  worked hard and it was really a great job.We’ve practiced reading,listening, and speaking skills.And now you can speak about seasons and weather not only in Ukrainian but in English too.

 2.Рефлексія.

Teacher:On the screen of your lap top there is a set of smileys.Choose one that best reflects your feelings and emotions after this lesson.

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
5 травня 2019
Переглядів
1812
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку